Передача комплекту штучного покриття для футбольних полів, Пірнове. Фото

«Київщина спортивна»: передача одного з семи комплектів штучного покриття для футбольних полів в Пірнове

В рамках виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки та оголошення тендерних закупівель Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації закуплено сім комплектів штучного покриття для облаштування повнорозмірних футбольних полів (110х70 м), які буде безоплатно передано до населених пунктів Київської області.

 

 

В Київської обласній державній адміністрації спеціально створена «Комісія з визначення пріоритетних місць розташування сучасних спортивних споруд в населених пунктах Київської області», до якої увійшли державні службовці, представники громадськості та депутатського корпусу Київської обласної ради.

 

 

Сьогодні, 21 листопада в село Пірнове Вишгородського району доставлено перший з семи комплектів штучного покриття розміром 110 на 70 метрів, яке було закуплено  в рамках публічної закупівлі спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування футбольних полів на виконання обласної програми "Київщина спортивна".

 

 

Підписання Акту прийому-передачі основних засобів, а саме передачі одного комплекту спортивного обладнання та технологічних комплектуючих відбулося в приміщенні Пірнівської сільської ради між Сергієм Тимофєєвим, начальником управління фізичної культури і спорту КОДА та Сергієм Книжниковим, сільським головою. У підписанні брали участь відповідальні співробітники Пірнівської сільради.

 

 

Перед підписанням повного комплекту документів Тимофєєвим, Книжниковим та працівниками сільської ради було оглянуто передане спортивне обладнання. До речі, нове футбольне поле планується побудувати на території стадіону «Десна».

 

 

Отже, підсумуємо. Фінансувалася закупівлі спортивного обладнання відбулося коштом обласного бюджету, а встановлюватиметься за рахунок місцевих бюджетів. Завдяки децентралізації, спільним зусиллям органів державної влади та ефективності використання коштів платників податків і стала можливою реалізація таких проектів.

 

 

Нагадаємо, що виконання Програми відбувається за підтримки депутатів Київської обласної ради, за сприяння Київської обласної державної адміністрації та на виконання Указу Президента України Петра Порошенка про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація".

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

21.11.2018

Вишгородська РДА
Читати далі
Згорнути