Передача комплекту штучного покриття для футбольного поля до Вишгороду. Фото

«Київщина спортивна»: передача другого з семи комплектів штучного покриття для футбольних полів до Вишгороду

В рамках виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки та оголошення тендерних закупівель Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації закуплено сім комплектів штучного покриття для облаштування повнорозмірних футбольних полів (110х70 м), які буде безоплатно передано до населених пунктів Київської області.

 

 

В Київської обласній державній адміністрації спеціально створена «Комісія з визначення пріоритетних місць розташування сучасних спортивних споруд в населених пунктах Київської області», до якої увійшли державні службовці, представники громадськості та депутатського корпусу Київської обласної ради.

 

 

Сьогодні, 4 грудня до Вишгороду доставлено другий з семи комплектів штучного покриття розміром 110 на 70 метрів, яке було закуплено  в рамках публічної закупівлі спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування футбольних полів на виконання обласної програми "Київщина спортивна". Минулого місяця аналогічний комплект було доставлено в село Пірнове Вишгородського району.

 

 

Підписання Акту прийому-передачі основних засобів, а саме передачі одного комплекту спортивного обладнання та технологічних комплектуючих відбулося в приміщенні Комунального підприємства «Управління з розвитку фізичної культури та спорту Вишгородської міської ради» Сергієм Тимофєєвим, начальником управління фізичної культури і спорту КОДА та Олександром Баланюком, директором КП «УФКС». У підписанні брали участь члени спеціально створеної комісії управління з розвитку фізичної культури та спорту.

 

 

Перед підписанням повного комплекту документів Тимофєєвим та Баланюком було оглянуто передане спортивне обладнання. Нове футбольне поле планується облаштувати на території стадіону «Енергетик».

 

Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту та Олександр Баланюк, директор УФКС

До речі, в липні цього року під час пленарного засідання Вишгородської міської ради, в якому брав участь Сергій Тимофєєв, учасниками наради, місцевими мешканцями було озвучене прохання побудувати в місті новий футбольний стадіон. Прохання задовольнили, обласна програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» діє.

 

 

Отже, підсумуємо. Фінансувалася закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а встановлюватиметься за рахунок місцевих бюджетів. Завдяки децентралізації, спільним зусиллям органів державної влади та ефективності використання коштів платників податків і стала можливою реалізація таких проектів.

 

 

Нагадаємо, що виконання Програми відбувається за підтримки депутатів Київської обласної ради, за сприяння Київської обласної державної адміністрації та на виконання Указу Президента України Петра Порошенка про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Київщина спортивна»: передача першого з семи комплектів штучного покриття для футбольних полів в Пірнове

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

04.12.2018

Вишгородська РДА
Читати далі
Згорнути