Відкриття міні-футбольного майданчика, Телешівка. Фото

«Київщина спортивна»: новий майданчик у Телешівці - справжнє свято для села (Фото)

В живописній Телешівці, гостинному українському селі, що розташувалося на теренах Рокитнянського району на Київщині, в перший день серпня відзначали велике спортивне свято – урочисто, піднесено, по-справжньому.

 

 

Адже поява нового стадіону для міні-футболу та майданчика з вуличними тренажерами, що розташувалися на території Телешівської загальноосвітньої школи по вулиці Молодіжній, 17 А – це дійсно свято як для маленьких мешканців, так і дорослого покоління. Це відкриває нові можливості для проведення матчів з міні-футболу, це тренування в зручний час, це фізична підготовка на тренажерах, це врешті решт додаткова можливість для здорового способу життя і активного відпочинку.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

«Сьогодні Телешівці надзвичайно радісна подія. Ми всі зібралися разом з нагоди відкриття спортивного майданчика – непересічної події, яка не щодня трапляється в нашому селі. Тому ми вітаємо всіх, хто любить спорт, хто займається спортом, хто допомагає розвивати спорт і хто не уявляє своє життя без нього. Адже спорт – це одне із найцікавіших захоплень. Спорт є засобом вияву фізичної досконалості, мужності, грації та краси», - так розпочалося свято.

 

 

На урочисте відкриття спортивного майданчику оцінити плоди спільної роботи обласної влади та місцевої громади завітав Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту та вручив юним футболістам в якості подарунку комплект футбольних м’ячів:

 

 

«Сьогодні в нас гарний спортивний захід, справжнє свято. Чому воно стало можливим? Тому що в 2017 році завдяки обласній програмі «Київщина спортивна», завдяки спільній позиції Київської облдержадміністрації та депутатського корпусу обласної ради була передбачена в бюджеті закупівля спортивного обладнання, технологічних комплектуючих та тренажерного комплексу для зведення спортивних майданчиків. Але це все стало можливим насамперед завдяки вам, платникам податків.

Окремо відзначу стан розвитку спортивної інфраструктури. Згідно програми закупили 18 майданчиків і один з них тепер тут, у вас. Окрім того, ми зекономили закладені кошти і купили ще два штучних поля, які передали до Ржищева і Богуслава. Важливо, що в цьому проекті прораховано будівництво об’єктів за рахунок місцевого бюджету або за незаборонені законом кошти від партнерів. Окрім того в нас зводяться майданчики за державною програмою. За 2017 рік ми передали кошти в місцеві бюджети на 12 майданчиків, які вже функціонують в Київській області, а минулого - на 20 майданчиків, п’ять з яких вже відкрито. В сукупності 52 міні-майданчики за два роки профінансовано чи закуплено на Київську область. Це маленька, але суттєво допомога нашому регіону, адже раніше такого не було. Окремо відзначу, що минулоріч ми закупили сім повномірних футбольних полів з високоякісним штучним покриттям, два з яких цьогоріч вже відкрито у Вишгороді та Пірновому. На черзі Іванків, Славутич, Бориспіль та інші.

Дякую всім, хто долучився до будівництва чи надавав матеріальну допомогу. Мені, як спортсмену в минулому, який з 16 років був членом юніорської збірної України з ковзанярського спорту, приємно, що ми спільними зусиллями розвиваємо спортивну галузь. Переконаний, що молодь має витрачати свою енергію в спорті, тому що спорт та здоровий спосіб життя – це запорука здорової нації».

 

Сергій Тимофєєв

Відзначимо, що збудований спортоб’єкт в рамках Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки. Фінансувалася закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету. А облаштовувався стадіон за рахунок місцевого бюджету та коштів спонсорів-меценатів, зокрема агрофірми «Україна» та кар’єру «Комспек».

 

Олександр Калінський, Олег Приліпко, Сергій Тимофєєв

Звернувся з вітальним словом до громади Олег Приліпко, виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації:

 

Олег Приліпко

«На цю подію ми давно чекали. Адже відкриття спортивного майданчика у сільській місцевості на сьогоднішній день є значною подією. Це перш за все можливість займатися спортом, фізично розвиватися дітям, дорослим. А на додачу з тренажерним комплексом це буде вагома підстава для того, щоб село розвивалося, навчальний заклад виховував молоде спортивне покоління, яке прийде на зміну нашим видатним спортсменам. Учні телешівської школи завжди брали призи на будь-яких районних змаганнях. А завдяки появі нового майданчика як додаткової можливості для підготовки тепер вони займатимуть перші місця. Коли ми приймали рішення, де розмістити цей майданчик, то відповідь було однозначною – в Телешівці. Чому? Поруч є села Запруддя, Маківка, Шарки та інші села. Тому це буде регіональний футбольний майданчик для ігрових видів спорту. Майданчик зведений якісно і є чи не найкращим на Рокитнянщині. Ми будемо просити підтримки обласної адміністрації, щоб ми й надалі будували такі спортивні об’єкти в нашому районі. Цей майданчик слугуватиме не тільки дітям, ні тільки школі, а й усім мешканцям та гостям Телешівки та району. Тому я дякую всім, хто долучився до будівництва спортивного комплексу».

 

 

Право перерізати червону стрічку як традиційний символ відкриття спортоб’єкту, надали Сергію Тимофєєву, Олегу Прилипку та найкращому спортсмену Телешівської школи.

 

 

І розпочалася спортивна частина програми – вміння грати в футбол і гандбол демонстрували дорослі та маленькі мешканці району. Хедлайлнером свята стала матчева зустріч між чинним чемпіоном Рокитнянського району «АФ Україна» (Телешівка) та РКЗД «Комспек» (Рокитне).

 

ФК «АФ Україна» (Телешівка) 

Та окреме слово скажемо про народну гру на Рокитнянщині, яка вправі може називатися футбольним регіоном. Адже саме тут з року в рік проводять відомий всій футбольній Україні «Кубок Надросся» на призи голови Рокитнянської РДА. В травні-червні цього року вже втринадцяте боролися за володіння престижним трофеєм 44 команди та понад 500 учасників зі всієї країни. До речі, участь в Кубку, окрім постійних команд з Рокитнянщини, Обухова, Білої Церкви та Фастова беруть навіть клуби Української прем’єр-ліги – «Чорноморець» (Одеса), «Зірка» (Кропивницький), «Оболонь» (Київ). А беззмінним ідейним натхненником турнір є Олександр Калінський, методист ДЮСШ, ветеран спорту, тренер, суддя. Тому поява нового футбольного поля є дуже доречною для підготовки місцевої команди, якій не доведеться тепер їхати до райцентру чи деінде.

 

Олександр Калінський і Віктор Жилінський, директор Телешівської ЗОШ

Інформаційна довідка

Міні-футбольні поля зі штучним покриттям розміром 42×22 м та майданчики з вуличними тренажерами  будуються на Київщині в рамках обласної програма, а міні-футбольні стадіон – в рамках державної. Також за обласною програмою цьогоріч зводяться сім повнорозмірних футбольних полів (110х70 м).

На виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації закуплено та передано до населених пунктів комплекти, до яких входить міні-футбольні поля розміром 42×22м та вуличні тренажери.

Будуються нові об’єкти шляхом поєднання зусиль органів державної влади та органів місцевого самоврядування: фінансувалася закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а облаштовуються стадіони за рахунок місцевих бюджетів.

Завдяки децентралізації, спільним зусиллям органів державної влади та ефективності використання коштів платників податків і стала можливою реалізація таких проектів.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки

 

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

02.08.2019

Рокитнянська РДА
Читати далі
Згорнути