Відкриття футбольного поля в Баришівці. Фото

"Київщина спортивна": нове футбольне поле в Баришівці

Новенькі красені-стадіони відкривали цими вихідними на Київщині, а саме в Баришівці та Згурівці.

Отже, в суботу урочистості відбувалися в центрі Баришівського району, в селищі міського типу Баришівка на честь відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям в рамках обласної програми «Київщина спортивна».

 

 

Участь в церемонії відкриття взяв Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації. На свято спорту завітали представники місцевої влади, депутати облради та мешканці містечка.

 

 

По завершенню офіційної частини між юними вихованцями ДЮСШ районної ради відбувся футбольний матч під тренерством голови Баришівської федерації футболу Юрія Шуляка. Традиційно, переможених не було, тому всі футболісти отримали сувеніри від Сергія Тимофєєва та гостей свята. Відмітимо, що Баришівка дуже розвивається останніми роками в плані футболу. В районі вже заграні 20 команд  А минулого року з чотирьох титулів три взяли Баришівці – Кубок та чемпіонство Київської області, а також стали чемпіонами серед ветеранів.

 

 

До речі, в рамках обласної програми «Київщина спортивна», мова про яку піде в інформаційній довідці, в Баришівці таких стадіонів з вуличними тренажерами заплановано аж два. Стосовно першого стадіону, то вже стоять вуличні тренажери, тепер справа за футбольним полем. А біля сьогоднішнього стадіону тренажери планують встановлювати найближчим часом.

 

 

Інформаційна довідка

На виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації закуплено 18 комплектів, до яких входить міні-футбольні поля та вуличні тренажери. Фінансується закупівля спортивного обладнання  коштом обласного бюджету, а встановлюється за рахунок місцевого бюджету, завдяки децентралізації, спільним зусиллям органів державної влади та ефективності використання коштів платників податків можлива реалізація таких проектів.

 

 

Нагадаємо, що виконання Програми відбувається за підтримки депутатів Київської обласної ради, за сприяння голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана та на виконання Указу Президента України Петра Порошенка про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація".

 

 

В рамках робочого візиту Сергій Тимофєєв проінспектував спортивну інфраструктуру містечка, провів ряд зустрічей з керівництвом району та впевнився, що спорт тут люблять та розвивають. Про це та відкриття стадіону в Згурівці – в наступних публікаціях.

 

 

 

ВСІ НОВИНИ ПРО НОВІ СТАДІОНИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТУТ

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

16.10.2018

Баришівська РДА
Читати далі
Згорнути