Відкриття футбольного поля у с. Пірнове. Фото

«Київщина спортивна»: футбольне поле розміром з НСК «Олімпійський» відкрилося в Пірновому

Футбольне поле розміром з НСК «Олімпійський» відкрилося цієї суботи, 20 липня у селі Пірнове, що затишно розташувалося на Десні у Вишгородському районі, – саме так порівняли масштаби величного спортоб’єкту мешканці регіону, - зроблена велика справа не тільки для громади села та його майбутнього, а й для всього району.

Стадіон дійсно вражає – розміром 110х70 м, оснащений якісним штучним покриттям з високим терміном експлуатації, відповідає стандартам FIFA. А також встановлений майданчик з вуличними тренажерами – все це в рамках однієї програми, про яку мова піде нижче.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

Футбольне поле в Пірновому – другий збудований стадіон із синтетичним покриттям з семи запланованих, що облаштовуються цьогоріч в рамках Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки. Зводяться спортивні майданчики шляхом поєднання зусиль органів державної влади та органів місцевого самоврядування за рахунок кооперації коштів обласного та місцевих бюджетів.

 

 

Нагадаємо, що перший стадіон відкрито у Вишгороді наприкінці червня, про що повідомляла прес-служба Управління фізичної культури і спорту.

7 футбольних полів, що будуються на Київщині

 

 

Врочистою церемонією відкриття розпочав свою роботу футбольний стадіон. На святковий захід відзначити результати своєї роботи, проведеної спільно з головою Вишгородської районної ради Ростиславом Кириченком, Пірнівським сільським головою Сергієм Книжниковим депутатами обласної ради завітав начальник Управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв:

«Дуже приємно вітати всіх зі справжнім спортивним святом. Адже завдяки спільним зусиллям Київської обласної державної адміністрації та депутатам всіх рівнів побудовано цей спортивний стадіон. Завдяки КОДА та облраді закуплено комплект штучного покриття та інвентар, завдяки районному бюджету і кожному з вас, платникові податків об’єкт встановлено. Тому бажаю отримувати максимум задоволення, максимум позитивних емоцій прихильникам здорового способу життя. Адже в здоровому тілі – здоровий дух!».

 

 

«Дякую представникам влади та небайдужим людям, які допомагали будувати цей стадіон. Тому що останні два тижні працювали майже у три зміни. Дякую гостям, що завітали на відкриття, дуже щасливий всіх бачити на нашому святі. Отже, футбольний стадіон, що носитиме назву «Десна», оголошується відкритим!», - розпочав урочистості очільник Пірнового пан Книжников.

 

 

Це були не просто традиційні врочистості з нагоди відкриття. Це був справжній грандіозний «Фестиваль чемпіонів», - організатори перевершили самі себе.

 

 

Після здійняття жовто-блакитного знамена дванадцятьма капітанами команд – учасниць заходу під потужне виконання державного славня розпочались власне футбольні атракції. Цим же капітанам було надано і право нанести перші символічні удари на новому стадіоні. А ворота захищали непрості голкіпери – це Сергій Книжников та Ростислав Кириченко. Взяття воріт не лишилося непоміченим – кожного автора голу відзначили спеціальним призом.

 

 

Тренери представили на полі 12 команд, до яких увійшли по 12 юних футболістів Вишгородщини. І розпочалися на полі «Відкриті уроки футболу». Це було видовищно, та очі розбігалися, на кого дивитися, був задіяний кожен шмат поля. Адже одночасно 140 дітей під пильним керівництвом наставників виконували різноманітні вправи з володіння м’ячем, демонстрували техніку, креативність, футбольну нахабність та впевненість. А ще вчились футбольним фінтам, які допоможуть їм потрапити до лав професійних клубів, адже красивий фінт не гірше, ніж на забитий м’яч.

 

 

Випробовування футбольного поля запевнило, що дітям Вишгородського району вкрай був необхідний такий стадіон, а представники місцевої влади запевнили, що поле буде задіяне мінімум шість днів на тиждень.

 

 

А далі на поле вийшли хедлайнери футбольного фестивалю, ветерани київського «Динамо»: Сергій Заваров, Олег Саленко, Іван Яремчук, Олександ Алієв, Андрій Оксимець,  Всеволод Романенко, Сергій Мізін, Дмитро Пінчук, Олександр Призетко, Юрій Дмитрулін, Артем Яшкін, Віктор Мороз, Андрій Зав’ялов, Сергій Федоров, Олег Протасов та тренер ветеранської збірної Віктор Леоненко. А протистояли у футбольному матчі динамівським зіркам ветерани футболу Вишгородського району. 4:4 - саме з таким рахунком завершилася зустріч грандів.

 

 

Інформаційна довідка

Загалом за Київською обласною програмою розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки будуються сім повнорозмірних футбольних полів розміром 110х70 м з якісним штучним покриттям, що має високий термін експлуатації.

На виконання обласної програми Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації через систему публічних закупівель PROZZORO придбано сім комплектів штучного покриття, які було безоплатно передано до населених пунктів Київської області наприкінці 2018 року. Місця розташування будівельних майданчиків визначені спеціально створеною в Київської обласній державній адміністрації «Комісією з визначення пріоритетних місць розташування сучасних спортивних споруд в населених пунктах Київської області».

Будуються нові об’єкти шляхом поєднання зусиль органів державної влади та органів місцевого самоврядування: фінансувалася закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а облаштовуються стадіони за рахунок місцевих бюджетів.

Завдяки децентралізації, спільним зусиллям органів державної влади та ефективності використання коштів платників податків і стала можливою реалізація таких проектів.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки

«Київщина спортивна»: передача одного з семи комплектів штучного покриття для футбольних полів в Пірнове

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.07.2019

Вишгородська РДА
Читати далі
Згорнути