Будівництво стадіону у Борисполі. Фото

«Київщина спортивна»: будівництво стадіону у Борисполі триває

«Будівельні роботи ведуться з самого ранку, а відкрити стадіон планують вже до вересня!», - зробив висновки сьогодні під час робочого візиту до Борисполя з метою інспекції зведення нового повнорозмірного стадіону в рамках обласної програми «Київщина спортивна» Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту.

 

 

Загалом за Київською обласною програмою розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки будуються сім таких повнорозмірних футбольних полів розміром 110х70 м з якісним штучним покриттям, що має високий термін експлуатації.

7 футбольних полів, що будуються на Київщині

 

 

Так, на виконання обласної програми та оголошення тендерних закупівель Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації через систему публічних закупівель PROZZORO закуплено сім комплектів штучного покриття, які було безоплатно передано до населених пунктів Київської області наприкінці 2018 року. Місця розташування визначені спеціально створеною в Київської обласній державній адміністрації «Комісією з визначення пріоритетних місць розташування сучасних спортивних споруд в населених пунктах Київської області».

Будуються нові об’єкти шляхом поєднання зусиль органів державної влади та органів місцевого самоврядування: фінансувалася закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а облаштовуються стадіони за рахунок місцевих бюджетів. Завдяки децентралізації, спільним зусиллям органів державної влади та ефективності використання коштів платників податків і стала можливою реалізація таких проектів.

 

 

Нагадаємо, що наприкінці червня відбулося урочисте відкриття стадіону у Вишгороді, який став першою ластівкою із семи футбольних полів, що заплановано облаштувати цьогоріч в рамках Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«Київщина спортивна»: передача третього з семи комплектів штучного покриття для футбольних полів до Борисполя

«Київщина спортивна»: будівництво повнорозмірного футбольного поля в Борисполі

Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

10.07.2019

м.Бориспіль
Читати далі
Згорнути