Будівництво футбольного поля в Борисполі. Фото

«Київщина спортивна»: будівництво повнорозмірного футбольного поля в Борисполі

В рамках робочого візиту Київщиною Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту КОДА завітав з інспекцією до Борисполя на будівництво футбольного стадіону зі штучним покриттям. Повнорозмірне футбольне поле розміром 110х70 м зводиться в рамках Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки.

 

 

Допомагав з інспекцією мер міста Анатолій Федорчук. Ось як висловися Анатолій Соловйович про перебіг будівництва: «Поставлена задача ввести об’єкт в експлуатацію до початку навчального року».

 

 

Отже, вже скоро новенький футбольний стадіон, розташований на вулиці Київський шлях, відкриє свої ворота любителям найпопулярнішої народної гри та всім прихильникам спорту.

 

 

Не обійшлося під час інспекції і без розваг. Поряд з майбутнім великим стадіоном на маленькому майданчику гралися м’ячем ті, для кого власне і будується новий об’єкт – юні любителі футболу. Узрівши поважну делегацію, малеча почала вимагати тренера. На цю важливу роль і погодився Сергій Тимофєєв, сам в минулому спортсмен. Провівши кілька стрімких атак та попасувавши з дітлахами, продемонстрував майстер клас володіння шкіряною кулею Сергій Олександрович. На прощання діти з непідробним захватом коментували: «Оце так тренер! Нам би такого!»

 

 

Зауважимо, що завдяки децентралізації, спільним зусиллям органів державної влади, місцевого самоврядування та ефективності використання коштів платників податків стала можливою реалізація таких проектів.

 

 

Інформаційна довідка

В рамках виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки та оголошення тендерних закупівель Управлінням фізичної культури і спорту закуплено сім комплектів штучного покриття для облаштування семи повнорозмірних футбольних полів (110х70 м), які було безоплатно передано до населених пунктів Київської області наприкінці минулого року.

Фінансувалася закупівля спортивного обладнання  коштом обласного бюджету, а встановлюється за рахунок місцевого бюджету.

Зведення семи нових стадіонів, яке розпочалося, як тільки дозволили погодні умови, заплановано завершити до кінця 2019 року.

ПЕРЕДАЧА СЕМИ КОМПЛЕКТІВ ШТУЧНОГО ПОКРИТТЯ ДЛЯ ФУТБОЛЬНИХ ПОЛІВ

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

07.05.2019

м.Бориспіль
Читати далі
Згорнути