Будівництво майданчика в Фурсівській ОТГ. Фото

«Київщина спортивна»: будівництво майданчика в Фурсівській ОТГ

В рамках робочого візиту Київщиною Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту завітав з інспекцією на будівництво спортивних майданчиків зі штучним покриттям до Василькова, Трушок Фурсівської ОТГ та Пустоварівки на Сквирщину. Майданчики, які зводяться в рамках державної та обласної програм, вже скоро відкриють свої ворота прихильникам спорту.

 

 

Про встановлення майданчика у Василькові в рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» ми вже розповідали в попередній новині.

Наразі піде мова про будівництво майданчика зі штучним покриттям розміром 42×22м та встановлення вуличних тренажерів в рамках Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки в селі Трушки Фурсівської окремої територіальної громади.

 

 

Завітав на інспекцію будівництва до Трушок Сергій Тимофєєв разом з Олександром Ніколаєнком, головним спеціалістом з питань спорту гуманітарного відділу Фурсівської ОТГ. Додамо, що допомагала в інспекції людина, яка неабияк переймається добробутом та розвитком спорту свого села - вчитель фізичної культури навчального закладу, на території якого власне і встановлюється майданчик, Віктор Проценко.

Інспекція показала, що майданчик майже готовий до експлуатації – лишилося постелити штучне покриття та встановити вуличні тренажери.

 

 

Інформаційна довідка

На виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації закуплено та передано до населених пунктів 18 комплектів, до яких входить міні-футбольні поля розміром 42×22м та вуличні тренажери. Фінансується закупівля спортивного обладнання  коштом обласного бюджету, а встановлюється за рахунок місцевого бюджету. Завдяки децентралізації, спільним зусиллям органів державної влади та ефективності використання коштів платників податків стала можливою реалізація таких проектів.

Також в рамках виконання обласної програми та оголошення тендерних закупівель Управлінням фізичної культури і спорту закуплено сім комплектів штучного покриття для облаштування семи повнорозмірних футбольних полів (110х70 м), які було безоплатно передано до населених пунктів Київської області наприкінці минулого року. Встановлення семи нових стадіонів, яке розпочалося, як тільки дозволили погодні умови, заплановано здійснити цього 2019 року.

ВСІ НОВИНИ ПРО НОВІ СТАДІОНИ КИЇВЩИНИ ТУТ

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.04.2019

Читати далі
Згорнути