Кубок України з фунакоші шотокан карате, Українка. фото

Київщина прийняла XVІ Кубок Нації та Кубок України з фунакоші шотокан карате

29-31 жовтня Українка Київської області гостинно приймала XVІ Кубок Нації та Кубок України з фунакоші шотокан карате.

У змаганнях взяли участь 308 спортсменів у складі 23 клубів з 10 регіонів України (Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Черкаська та місто Київ).

На жаль, епідеміологічна ситуація в країні не дозволила приїхати на змагання всім заявленим спортсменам, а заявок було подано понад 400.

Загальнокомандні місця серед 23 клубів розподілилися наступним чином:

1. КФФШК (Кривий Ріг)

2. Восток (Сміла)

3. Буші-до (Черкаси)

---

10. "Скала-До" (Українка, Київська область)

Серед 10 регіонів України Київщина стала шостою. Перше місце посіла Дніпропетровська область, друге - Черкаська, третім став Київ.

Честь Київської області захищали три клуби, кожен з яких зробив свій внесок до медальної скарбнички нашого регіону.

Так, клуб бойового мистецтва "Сакура-До" (Тетіїв) виборов срібну нагороду. Клуб карате "Кубо-до" (Біла Церква) здобув вісім медалей - шість золотих та дві бронзових. І господарі змагань, "Скала-до" під успішним керівництвом Олександра Бугайського, тренера, президента та регіонального представника стали володарями 11 нагород, з яких три золотих, сім срібних та одна бронзова.

Найкращими спортсменами були визнані Владислав Наместніков (Кривий Ріг), Яна Федій (Кривий Ріг).

Звання «Найкращий тренер» було вручено Антону Ємельянову (Кривий Ріг).

Найкращим суддею було визнано Костянтина Полубінського (Сміла).

«Вітаємо переможців, їх тренерів та батьків! Ті, хто цього разу не зійшов на п'єдестал пошани, набули безцінного досвіду, що є не меншим надбанням, ніж медалі та кубки. Треба відзначити бездоганний рівень проведення змагань організаторами - ГО "Спортивний клуб "СКАЛА-ДО" (ГО Спортивний клуб "Скала-до"), які створили справжнє спортивне свято для всіх», - відзначають у Всеукраїнській федерації фунакоши шотокан карате».