Київщина прийняла Кубок України з вільної боротьби пам'яті загиблих Захисників України (ФОТО)

1-3 грудня Біла Церква приймала Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок, присвячений вшануванню пам'яті загиблих Захисників України.

На Київщину завітали провідні борці та борчині вільного стилю у складі збірних команд 18 областей та Києва.

Яскравим стало не позбавлене урочистостей та зіркових гостей відкриття обласного турніру - у заході взяли участь керівники спортивних установ міського та обласного рівня, уславлені українські спортсмени, ветерани спорту. Святковим дарунком для гостей спортивного свята на церемонії відкриття стали показові виступи білоцерківських юних спортсменів.

Окремо відзначимо медальний успіх господарів змагань - спортсмени Білоцерківської міської територіальної громади вибороли шість нагород різного ґатунку. Володаркою Кубку стала Юля Лесковець у ваговій категорії 62 кг. Срібні трофеї вибороли Анна Поштар (68 кг), Валентин Бабій (79  кг) та Даніїл Підлипенець (97 кг). Нарек Погосян (70 кг) та Назар Богданець (86 кг) стали бронзовими призерами.

Підготував спортсменів до змагань тренерський штаб у складі Ахмеда Алієва, Валерія Падальця, Олександра Старинського та Олександра Мазуркевича.

Та це не всі нагороди Київщини – відзначились й інші регіони нашої області.

Так, вчергове чемпіоном України у ваговій категорії 79 кг впевнено став Денис Павлов.

Титул віце-чемпіонки виборола Софія Кушнір, ставши другою в країні у вазі 57 кг.

Дякуємо ЗСУ за можливість для наших спортсменів тренуватися та змагатися, прославляючи Україну на спортивному фронті всеукраїнських та міжнародних арен.