Андрій Махаринський, Євген Кучер. Фото

Київщина лідирує на чемпіонаті України з легкої атлетики

Наразі в Харкові триває чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2003 року народження і молодші). Змагання, що розпочалися ще 6 червня, закінчуються сьогодні, 8 числа.

Поки маємо найвищі результати. Збірна команда Київської області за результатами виступів за підсумком двох днів є лідером змагань в загальнокомандному заліку.

Всі результати Київської області – згодом на нашому сайті. А поки прес-службі управління фізичної культури і спорту вдалося поспілкуватися зі старшим тренером-викладачем відділення легкої атлетики Київської обласної дитячо-юнацької спортивної школи Сергієм Лісовським: «Ми поліпшили двічі особисті рекорди. Якщо відразу двоє учнів стають найкращими в Україні – це є високий результат. І такі досягнення дадуть нашим спортсменам можливість взяти участь у міжнародних змаганнях. А взагалі емоцій дуже багато, емоції переповнюють».

Отже, в бігу на 400 м з бар'єрами вихованці Сергія Лісовського з Білої Церкви вибороли призові місця. Андрій Махаринський посів друге місце, показавши результат 58,86. А Євген Кучер з результатом 58,95 став бронзовим призером змагань.

ВІДЕО ФІНАЛЬНОГО ЗАБІГУ АНДРІЯ МАХАРИНСЬКОГО ТА ЄВГЕНА КУЧЕРА

Андрій не зупинився на срібній нагороді і здобув бронзову медаль в бігу на 110 м з бар’єрами. Кучер в цій же дисципліни став сьомим.

Відмітимо окремо, що броварчанка Валерія Мухоброд побила національний юнацький рекорд України в бігу на 100 м з бар’єрами, де і стала чемпіонкою змагань.

За результатами виступів збірної команди Київської слідкуйте на нашому сайті та на сайті Федерації легкої атлетики України.