Чемпіонат України зі спортивного орієнтування, Трускавець. фото

"Kyiv Region O-team" виборює срібло в загальнокомандному заліку ЧУ зі спортивного орієнтування

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування завершився. Чотири дні запеклої боротьби на змаганнях «О-Весна 2021» з 25 по 29 березня приймав Трускавець.

Орієнтувальники Київської області "Kyiv Region O-team" змагалась з найсильнішими спортсменами України.
Останнього змагального дня спортсменів було перевірено на міцність ще й снігом. Команда Київщини витримала і здобула вольове срібло у загальнокомандному заліку.

До медальної скарбнички столичної області спортсмени «Kyiv Region» поклали 16 нагород:
Полубенцева Світлана - бронза

Змагання «О-Весна 2021» стали історією. Для одних – це була історія перемог, для других– історія набуття цінного досвіду, для третіх – це нові знайомства та друзі. Але час не зупиняється, то ж рухаємося вперед. Команда «О-Весна» продовжує працювати.
Наступний старт – це чемпіонат України зі спортивного орієнтування у Переяславі, де чекає надзвичайно динамічна місцевість, фантастичні краєвиди Канівського водосховища, багато цікавинок.