Кінне шоу Kyiv Horse Show, Лісники. Фото

Kyiv Horse Show: Любителі аристократичного виду отримали справжню насолоду

8 та 9 червня Професійна кінна ліга (PEL) разом із Федерацією кінного спорту Київщини проводили проводили на території кінно-спортивного клубу «Equides club» змагання «Kyiv Horse Show». Ця подія поєднувала в собі змагання й шоу, виступи професійних спортсменів і розважальну програму, циркові трюки і екстремальні номери. Однозначно, для спортсменів та глядачів дійство стало новим форматом проведення кінно-спортивних змагань.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

Перший день заходу відкрив дебютний виступ першої в Україні команди з вольтижування «Sport Elite». Майбутні чемпіони познайомили гостей заходу з незвичайною дисципліною кінного спорту.

 

 

Затамувавши подих глядачі спостерігали за екстремальним шоу кінної поліції міста Києва. Правоохоронці випробовували на міцність своїх коней, запалюючи факели, стріляючи зі зброї, використовуючи піротехніку. Та їхні бойові товариші гідно пройшли усі випробування.

 

 

Хлопці з команди Kyiv Stallions влаштували показовий матч з американського футболу. Незважаючи на те, що це був лише показовий матч - боролися вони по-справжньому.

 

 

А ввечері, від світлом софітів вищий пілотаж з вольтижування показав чемпіон світу Ентоні Бро Петі. Граційні рухи та трюкові елемени під мелодійні композиції просто заворожили усіх глядачок на трибунах.

 

 

Досвідчені вершники змагалися за кубок «Президента ФКСК». Перемогу та незвичайну нагороду отримав майстер спорту України Олександр Продан на на Крістал Скай, друге місце посіла майстер спорту України Анастасія Єршова на Кларімі, а третя позиція - у майстра спорту України Євгена Індюшкіна на Івіті.

Переможцями у різних класах стали й інші представники «Equides club»:  Михайло Пилипенко на Каредо, Діана Кириченко на Лас-Веґасі, Софія Буханевич на Армані.

 

 

Проте окремої згадки заслуговує 18-річна Анастасія Єршова, котра торік під час чемпіонату Європи у французькому Фонтебло стала першою за 45 років українкою, яка змогла пробитися до десятки найкращих на континенті у кункурі. На цей раз вихованка тренера Ґреґорі Робена відзначилася унікальним досягненням. У конкурі вона змагалася фактично сама з собою. Спершу Анастасія показала найкращий результат на Кларімі, а потім ледь не поліпшила його на Андеркавері. У підсумку Єршова посіла перше і друге місця одночасно, а Іванна Білик на Кобзарі задовольнилася третьою позицією.

 

 

Розважив глядачів «Костюмований конкур», під час якого вершники у яскравих образах та під музичний супровід змагалися у артистичності.

Першими на думку суддів стали одразу двоє учасників: команда «Романтики з великої дороги» та кандидат у майстри спорту Євгенія Окорокова. На другому місці опинилася Катерина Морозова, на третій сходинці – Олександра Левшук.

 

 

Завершили перший день «Kyiv Horse Show» екстремальні стрибки на потужність від найцікавішого журналу про кінний світ «Equestrian». Після проходження маршруту усіма учасниками висота перешкод підіймалася та лише найкращим вдалося дійти до кінця. Серед жінок, подолавши висоту у 170 см, переможницею стала майстер спорту України Галина Гапонова на Медіна Седонія КОЄ 10. Лідером чоловічого протистояння на висоті 180 см став майстер спорту України Михайло Пилипенко на Інфернейп.

 

 

Варто сказати, що останнього дня певні корективи у графік заходів внесла майже тропічна злива, яка здійнялася майже миттєво і тривала понад півгодини. Втім, на той момент змагальна частина на Кубок вже завершилася, попереду були лише шоу-виступи.

 

 

І шоу-виступи вразили найдосвідченіших любителів кінних видовищ. Під запальну українську музику на арену виїхали вершники в національному вбранні – кінний трюковий театр демонстрував навички вольтижування та джигітування, володіння гострими козацькими шаблями та неймовірну аристократичну грацію.

 

 

А на завершення – феєричний VOLVO Show-конкур. Тут відбувався такий собі триатлон – спочатку виїздка на коні, потім - пробіжка і стрибки (без коня) через бар’єри, і врешті на звершення круті віражі на критому Вольово.

 

 

Як і обіцяли організатори спортивного свята на Київщині – на шоу, першому в Україні, глядачі та учасники стали частиною справжньої кінної феєрії!

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

11.06.2019

Читати далі
Згорнути