Змаганнями з кульової стрільби, Бориспіль

Кульовою стрільбою вшанували загиблих Героїв Небесної сотні

Змаганнями з кульової стрільби  громадські організації міста Борисполя та осередки патріотичних політичних партій  нашого регіону у минулу п’ятницю, 24 листопада,  вшанували загиблих  Героїв Небесної сотні. По закінченні  цього   патріотично-спортивного заходу учасники змагань поклали  квіти до стели Героїв Небесної сотні.

В особисто-командному чемпіонаті взяли участь 13 громадських організацій та політичних партій з числа своїх членів  або їх прихильників. Загальна кількість учасників цього заходу, який проводив Бориспільський міський центр спорту разом з громадським об’єднанням «Бориспіль-Спорт» склала більш 50 осіб.       

З числа запрошених на цей патріотично-спортивний захід осередків політичних партій, що функціонують в місті, та громадських організацій брали участь лише ВО «Свобода» та «Солідарність».

І, звісно, головним завданням чемпіонату було не виявлення команд-переможців та чемпіонів  в особистому заліку, а щиро, за позивом своїх сердець, душ та розуму вшанувати пам'ять тих героїв, хто віддав своє життя  за світле майбутнє нашої держави під час революції гідності 2014 року. Бо людина живе до тих пір, доки її пам’ятають. А пам'ять про цих героїв у вільній Україні буде жити вічно!   

І все ж таки, якщо у чемпіонаті  був також  і змагальний зміст,  заради статистики назвемо його переможців та призерів.

У командному заліку перше місце виборола потужна команда  стрілків Бориспільської міської організації ветеранів. На другому місці – Бориспільський  міський  осередок політичної партії «Наш Край». Бронзові нагороди у представників всеукраїнського  об’єднання  «Самопоміч».

В особистому заліку серед жінок перемога дісталась досвідченішій аматорці влучної стрільби  з ветеранської організації Валентині Діденко.

Срібна нагорода у представниці з «Нашого краю» Оксани Барабаш. Бронзу отримала  учасниця змагань від громадської організації «Територія підтримки «Бориспіль» Марина Антонюк.

У чоловіків першенствував Віталій Кубов, який взяв участь у змаганнях в особистому заліку, на другому місці – представник від ГО «Бориспіль-Спорт», активіст військово-патріотичної роботи в нашому місці  - Владислав Бігун і трійку  призерів замкнув  представник з «Нашого краю» Босий Юрій.

                                                                 За інформацією центру спорту та ФЗН

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

28.11.2017

Бориспільська РДА
м.Бориспіль
Читати далі
Згорнути