Кубок України з таїландського боксу: результати І етапу

В Одесі завершився 1 етап Кубку України з таїландського боксу серед дорослих та відкритий чемпіонат міста Одеси серед дітей і дорослих.

Спортсмени Київської області відзначилися успішним виступом на перших Всеукраїнських змаганнях з таїландського боксу 2019 року, - повідомляє Київська обласна федерація тайського боксу.

Клуб «Спарта». Денис Дихтяр (28 кг, 10–11 років) та Владислав Музика (81 кг, 15–16 років) посіли перші місця. Лучіано Ставила (30 кг, 10–11 років), Іван Миколенко (42 кг, 10–11 років) та Владислав Семянівський (51 кг, 14–15 років) стали срібними призерами змагань. Бронзу вибороли Даніїл Тимченко (28 кг, 10–11 років), Павло Гриценко (38 кг, 12–13 років) та Анатолій Дудник (54 кг, 13–14 років).

Клуб «Dyakin gym». Чемпіонські титули отримали Богдан Білик (8–9 років), Данило Дорогий (10–11років) та Данило Миронюк (10–11 років). Андрій Піддячий (10–11 років) та Владислав Боднар (10–11 років) посіли другі місця. А єдиним володарем бронзи стала Ірина Чуб (14–15 років).

Клуб «Грань». Єдину медаль для клубу здобув Максим Соломко (54 кг, 14-15 років), посівши третє місце.