З 17 по 18 липня 25-метровий басейн «Водно-спортивного комплекса» в Мелітополі (Запорізька область) приймав Кубок України з плавання серед клубів.
Клуб Київської області під назвою «УМС КОДА» посів третє місце серед 11-ти українських клубів. Першими стали «Халки» (Харківська область), другими – ДФКС (Дніпропетровська область).
Індивідуальний залік плавців Київщини
200 м на спині – жінки:
2 місце - Валерія ЖИТАРЮК
400 м комплексне плавання – жінки:
3 місце - ДОЛАВРУК Яна
4x100 м комбінована – жінки
3 місце - УМС КОДА І-й етап - Латишева Поліна - 100 н/сп - 1:03.37 - МС, Габльовська Анастасія, Щербакова Єлізавета, Данилейко Анастасія
4x100 м комбінована – чоловіки
3 місце - УМС КОДА І-й етап - Ткаченко Данііл - 100 н/сп - 0:56.30 - МС, Гончарук Даніїл, Романюк Єгор, Зінковський Нестор
100 м брас – чоловіки
3 місце - ГОНЧАРУК Даніїл
100 м батерфляй – жінки
3 місце - ЛАТИШЕВА Поліна
50 м вільний стиль – жінки
2 місце - ДИВАК Марія
8x50 м комбінована – змішана
3 місце - УМС КОДА І-й етап - Латишева Поліна - 50 н/сп - 0:28.95 - КМС, Ткаченко Данііл, Ткаченко Нікіта, Гончарук Даніїл, Щербакова Єлізавета, Дивак Марія, Данилейко Анастасія, Зінковський Нестор
100 м комплексне плавання – чоловіки
3 місце - РОМАНЮК Єгор
200 м брас – жінки
3 місце - ГАБЛЬОВСЬКА Анастасія
100 м на спині – чоловіки
3 місце - ТКАЧЕНКО Данііл
8x50 м вільний стиль – змішана
2 місце - УМС КОДА І-й етап - Дивак Марія - 50 в/с - 0:26.97 - МС, Ткаченко Данііл, Щербакова Єлізавета, Ткаченко Нікіта, Латишева Поліна, Гончарук Даніїл, Данилейко Анастасія, Романюк Єгор
200 м батерфляй – жінки
3 місце - ЩЕРБАКОВА Єлизавета
200 м батерфляй – чоловіки
3 місце - ГАВРИШ Володимир
200 м комплексне плавання – жінки
2 місце - 2 ДОЛАВРУК Яна
200 м комплексне плавання – чоловіки
3 місце - ТКАЧЕНКО Нікіта
4x100 м вільний стиль – жінки
3 місце - УМС КОДА І-й етап - Латишева Поліна - 100 в/с - 0:59.95 - КМС, Дивак Марія, Щербакова Єлізавета, Данилейко Анастасія
4x100 м вільний стиль – чоловіки
2 місце - УМС КОДА І-й етап - Романюк Єгор - 100 в/с - 0:50.20 - МС, Ткаченко Данііл, Гончарук Даніїл, Зінковський Нестор
Відзначимо, що вихованці відділення плавання Київського обласногой ліцею-інтернату фізичної культури і спорту Юрій Дорошенко та Іван Денисенко виконали норматив майстра спорту України.
Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/
Підписуйтесь на наш канал на Youtube
Слідкуйте за нами в Twitter: twitter.com/UpravlinnaSport
Вподобуйте нас в Instagram: https://www.instagram.com/sport_koda_/
Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA
21.07.2021