фінал Кубка України з панкратіону та грепплінгу, Харків. фото

Кубок України з панкратіону: такого результата у Київщини ще не було

В Харкові добіг кінця фінал Кубка України з панкратіону та грепплінгу серед дорослих, який відбувався з 24 по 26 березня.

Про результати збірної команди Київської області під керівництвом тренера Артура Булигіна в розділі "грепплінг" ми вже повідомляли в попередній новині - Ілля Лубієць посів перше місце, Василь Самсоненко виборов бронзову нагороду.

Сьогодні вашій увазі медальний залік в панкратіоні.

Загальнокомандні місця в розділі "панкратіон ФУЛ 1" розподілилися наступним чином: 1 місце - Сумська область,  2 місце - Київська область, 3 місце - Чернівецька область.

Володарями Кубку України стали Дмитро Продан у ваговій категорії 62 кг, Андрій Тищенко у вазі 66 кг та Ольга Волкова (71 кг). Підготував спортсменів тренер Гасанов Р.П.
Єдине срібло команді приніс вихованець тренера Харченко О.О. Юрій Брухно (100+).
Треті місця на п'єдесталі посіли підопічні Зозулі І.Б. Іван Зозуля (57кг) та Даніїл Сухін (77 кг).
У вазі 84 кг також бронзовим призером став Богдан Каліш (тренер Сердюк Ф.М.).

"Загальнокомандне друге місце і солідна кількість медалей! Такого результата з панкратіону у Київщини ще не було. Так серед дорослих ми виступили вперше!", - радіє успіхам команди Артур Булигін, президент Київського обласного осередку Федерації панкратіону та грепплінгу України.