Кубок України з греко-римської боротьби, Запоріжжя. Фото

Кубок України з греко-римської боротьби та новий президент Федерації ГРБУ

Цими вихідними запорізький палац спорту «Юність» приймав останній старт національного календаря федерації греко-римської боротьби України – Кубок України, присвячений пам’яті першого олімпійського чемпіона Якова Пункіна.

На трьох килимах головної спортивної арени Запорізької області 130 кращих борців з України у складі збірних команд своїх областей з 15 регіонів з'ясовували стосунки за найпрестижніший командний приз - Кубок України.

Місце проведення: Палац спорту «Юність»

До вашої уваги результати борців збірної Київської області, яка у командній боротьбі посіла друге місце.

Спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності здобули п’ять нагород.

У ваговій категорії 130 кг срібним призером став Андрій Вознюк.

Бронзовими призерами Кубку стали Тарас Крупський у вазі 60 кг, Дмитро Косенок (63 кг), Андрій Шевченко (77 кг) та Степан Шелемех (87 кг).

ПРОТОКОЛИ ЗМАГАНЬ

Також місця на п’єдесталі посіли члени збірної команди Київської області, вихованці КОЛІФІКС (Біла Церква). Так Дмитро Кіяшок виборов бронзову нагороду, виступаючи у вазі 87 кг. А Дмитро Арабаджи (82 кг) став срібним призером Кубку.

Свої сили у змаганнях спробував майстер спорту України Олексій Калініченко, який представляв СК "Олександр Невський" (село Крюківщина, Києво-Святошинський район). У категорії 67 кг Олексій зустрівся із запоріжцем Олександром Деркачем та переміг, завоювавши золоту медаль.

Маємо ще новини зі світу боротьби в Запоріжжі. Під час конференції новим президентом Федерації греко-римської боротьби України було обрано віце-президента Асоціації спортивної боротьби України Олега Сазонова, людину, яка дуже багато сил і засобів вкладає у розвиток вітчизняної боротьби, - повідомляє ФГРБУ.

«В перспективі ми будемо намагатися проводити національні чемпіонати з вільної, жіночої та греко-римської боротьби в об’єднаному форматі, як це було в Харкові та Житомирі. Під час спільних змагань, борці та тренери мають можливість спілкуватися і обмінюватися досвідом. Підвищують власну кваліфікацію судді. А головне - значно зростає кількість вболівальників!», - ділиться своєю думкою президент АСБУ Олег Кравченко.