Кубок України з греко-римської боротьби: нагороди виборюють борці СК «Крюківщина»

Кубок України з греко-римської боротьби серед юніорів U-20 24-26 листопада відбувався в Тячеві.

Київщину представляли вихованці ДШВСМ та СК «Крюківщина».

В результаті Владислав Покотило став срібним призером у ваговій категорії 67 кг.

«У фіналі Влад поступився досвідченому борцю із Запоріжжя Худжадзе, чемпіону світу та Європи з рахунком 4:3. Влад вперше виступав в юніорських змаганнях , і показав яскраву і достойну боротьбу», - коментує тренер Дмитро Пікалов.

Ще одну нагороду збірній приніс Станіслав Солопко – він став бронзовим призером у вазі 72 кг.

Ще одну нагороду у вазі 82 кг виборов Роман Чернях – вихованець Центру олімпійської підготовки Київщини та тренерів Вадима Дриги й Віктора Лозового став бронзовим призером.

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/