Кубок України з бразильського джиу-джитсу виборюють бойові клуби Київщини

Минулого вікенду в Києві відбувся Кубок України з бразильського джиу-джитсу - TMS UKRAINIAN CUP 2022.

Володіння бойовим мистецтвом та системою самозахисту успішно продемонстрували представники спортивних клубів Київської області.

Так, відзначилися медальним здобутком вихованці СК "Wotan Team" та тренера Ігора Глаголєва.

Володарями кубка стали Михайло Маліченко infant 29, Данило  Кокоша junior 63.5 та Дмитро Єрмак adult 97.5. Єдине срібло приніс команді Павло Маковецький infant 41. Бронзовими призерами стали Артем Тищенко kids 3 29 та Захар Зінченко junior 4.

Білоцерківська команда CHECKMAT HULK CREW BJJ здобула 8 золотих, 11 срібних та дев’ять бронзових медалей.

Михайло Арцімович виборов золото та бронзу, а Павло Валощук став срібним та бронзовим призером.

По два золота принесли до медальної скарбнички Олена Балюк та Ярослав Артеменко. Також золоті медалі виграли Валерія Ткач, Максим Валігура та Микола Савченко.

Двічі срібними призерами стали Матвій Арцимович, Ілля Третяк та Поліна Вінницька. По одному срібному кубку вибороли Антон Онопрієнко, Ярослав Горбач, Прилипко Анастасія, Артур Вергун, Михайло Салогуб та Катерина Литвинчук.

Натомість Владислав Арутунян, Мирослава Білозерських, Михайло Ковтонюк, Макар Максимчук, Андрій Бусол та Олександр Лахненко піднялися на третю сходинку п’єдесталу пошани.

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/