Кубок України з сумо Харків

Кубок України із сумо виграла Вікторія Царук

4 листопада в Харкові відбувся Кубок України із сумо серед дорослих. Основну частину команди Київської області, як і раніше, складали спортсмени Переяслав-Хмельницького.

Кожні групі мала високу конкуренцію, тож сумоїсти Київщини хоч і не здобули багато нагород, але все ж повернулися зі змагання не з порожніми руками.

Марина Круглова, студентка 6 курсу факультету фізичного виховання, здобула 2 місце в категорії до 65 кг. У категорії до 80 кг розділили між собою 3 місце  Ірина Чорнобай, студентка 7 курсу та Наталія Кондратюк, студентка 6 курсу.

Вперше виграла Кубок України Вікторія Царук, викладач кафедри спортивних дисциплін, ігор та туризму (категорія до 95 кг). Нагадаємо, що Вікторія є бронзовою призеркою чемпіонату Європи із сумо, а також успішно виступає на змаганнях з армрестлінгу.

Це були останні обов’язкові змагання із сумо в цьому році. Спортсмени висловлюють подяку тренерам Сергію Безкоровайному та Вікторії Царук за підготовку.

За інформацією газети «Вісник Переяславщини»