Кубок світу з лижних перегонів та біатлону, Фінляндія. Фото

Кубок світу з лижних перегонів та біатлону: у збірної України 11 нагород

Національна паралімпійська збірна команда із зимових видів спорту успішно розпочала змагальний сезон 2018/19 років виступом на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону, що минулого тижня стартував у фінському Вуокатті.

У змагання на Кубку цьогоріч беруть участь паралімпійці з 21 країни світу. Українську ж команду представляє 18 спортсменів, серед яких 11 чоловіків та сім жінок.

За перших два дні змагань у доробку українських спортсменів 11 нагород, серед яких золото, чотири срібла та шість бронзових медалей. Наразі команда України – перша за загальною кількістю нагород.

У складі збірної здобули нагороди і представники Київщини. Григорій Вовчинський здобув дві бронзи на середній та короткій дистанції серед стоячих. На цій же дистанції здобула також дві бронзові медалі, але вже серед жінок Олександра Кононова.

Медалі здобули й інші представники збірної команди України: Тарас Редь – срібло на середній дистанції (сидячі), Юлія Бауман-Батенкова срібло на середній дистанції (стоячі), Людмила Ляшенко – срібло на короткій дистанції (стоячі), Ярослав Решетинський – бронза на середній дистанції (порушення зору), Олександр Казік – бронза на короткій дистанції (порушення хору).