Кубок світу з лижних перегонів та біатлону серед паралімпійців. Фото

Кубок світу з лижних гонок та біатлону. Підсумки виступу паралімпійців Київщини

В Планиці (Словенія) завершився Кубок світу з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору, в розіграші якого взяли участь представники 13 країн світу.

Українські паралімпійці завершили Кубок другим місцем у світі.

Про фантастичні успіхи Олександри Кононової (Бровари, УОРА) ми вже повідомляли в попередній новині. Нагадаємо, що підопічна Анатолія Завєдєєва стала переможницею на дистанції 10 км мідл, дворазовою срібною призеркою (1 км і 5 км) та дворазовою бронзовою призеркою (6 км і 12,5 км) та 4 м (10 км).

Григорій Вовчинський (Бровари, УОРА) посів шості місця на дистанціях 1 км та 7,5 км, і став сьомим на 10 км.

Костянтин Яременко (гайд) здобув срібну нагороду на дистанції 7,5 км та бронзову нагороду на 6 км.

Олександр Ніконович (Бровари, гайд) виборов бронзову медаль 12,5 км мідл. А також посів шості місця на 7,5 км та 10 км.

«Ми радіємо разом зі спортсменами та тренерами, хто зміг, не зламався, вистояв і переміг. Вітаємо переможців і учасників Кубку світу та бажаємо успіхів в наступних стартах», - тішиться здобуткам своїх вихованців регіональний центр «Інваспорт».