Кубок світу з кікбоксингу WAKO в Інсбруку виборюють бійці пристоличних клубів

В Австрії завершився Кубок світу з кікбоксингу WAKO, де українська збірна здобула 21 нагороду в розділах "лайт-контакт", кік-лайт, фул-контакт так К1.

Так, 17-19 березня в Інсбруку за першість Austrian Classics World Cup 2023  на татамі та в ринзі змагались 2214 учасників з 236 клубів і збірних команд, що представляли 34 країни.

Солідний внесок в медальний доробок національної команди зробили представники Київської області.

Достойними виступами потішили вихованці клубів «У-Вей» та «Стафф» (Немішаєвська громада Бучанського району), підопічні тренера Віталія Лисака:

Матвій Куявець виграв Кубок та посів 3 місце, виступаючи в розділі кік-лайт. Віктор Приходько, Олександр Лисак та Данило Кривенко стали бронзовими призерами, розділ кік-лайт.

Представниця Київської обласної комплексної ДЮСШ Анастасія Мельник, стала володаркою Кубка світу в розділі кік-лайт. За перше місце підопічна Антона Артюха (перший тренер Андрій Кімейчук) була нагороджена поясом.

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!