Кубок світу з кікбоксингу WAKO та блискучий виступ Київщини

Днями, а саме з 17 по 20 травня в угорському Будапешті відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO.

Серед 35 держав-учасниць наша Україна посіла 2 місце. Серед 2500 тисяч спортсменів наші українці неодноразово підіймались на п'єдестал пошани.

Так, призові місця отримали і спортсмени Київської області. Тож відзначимо як спортсменів рингових дисциплін, так і дисциплін татамі.

Серед них 1 місце отримала Аліна Мартинюк, представниця клубу "Стафф", в розділі К-1-56 кг, тренером Аліни виступає Антон Артюх. Микола Косюк, представник КПНЗ КОР КОК ДЮСШ також став першим в розділі кік-лайт-65 кг. Чемпіоном Микола став завдяки невтомній праці своїй та свого тренера Андрія Кімейчука (KIMEYCHUK TEAM).

Спортсмен клубу "Легіон" (Тарасівка) Валерій Куліков в розділі лоу-кік посів 2 місце, тренером якого є Косюк Микола.

Гідно виступили спортсмени м. Вишневого (Атлант). Так тренер та учасник змагань Вадим Найчук в розділі лоу-кік 71 кг посів 3 місце. Його учні Анастасія Ткачук, неодноразова учасниця міжнародних змагань, в розділі кік-лайт 55 кг та 60кг виборола в свою скарбничку 3-тє місце, Олександр Марков в розділі кік-лайт 75 кг посів 2 місце, а Максим Шупейкін 28 кг теж посів 2 місце.

Вітаємо дружню команду спортсменів та тренерів Київської області з перемогою та високими результатами своєї праці!