Кубок світу: потужний старт та результативний фініш паралижників Київщини

З 21 по 29 січня в Італійському місті Тоблах відбувався Кубок світу з лижних перегонів та біатлону серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

У змаганнях взяли участь паралімпійці з 21 країни світу.

Україну неймовірно блискуче представили 25 спортсменів з інвалідністю та 7 спортсменів-лідерів (гайд), до якої увійшли дві титуловані лижниці Київщини.

В результаті збірна України записала собі в медальний доробок 17 нагород, з яких 1 золоту, 7 срібних та 9 бронзових нагород. Чому посприяли збірниці Київщини.

 

 

Так, паралижниці пристоличного регіону, вихованки тренерів Ігоря Співака та Анатолія Завєдєєва, двічі підіймалися на п’єдестал пошани:

  • Олександра Кононова (багаторазова переможниця Паралімпійських ігор) посіла друге місце в індивідуальній гонці вільним стилем (10 км) (клас стоячи)
  • Наталія Ткаченко (майстер спорту України) стала володаркою бронзи в масстарті класичним стилем (10 км) (клас спортсменів з порушеннями зору)

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

01.02.2024

Читати далі
Згорнути