Кубок Ксаверівки-2021 з шашок. фото

«Кубок Ксаверівки-2021». На Київщині боролися за трофей з шашок 64

Стало доброю традицією, що після першої декади липня кращі шашкісти Київської області приїздять на Васильківщину до Ксаверівки на особистий турнір з шашок 64 «Кубок Ксаверівки-2021».

Адже саме тоді, 11 липня святкує свій день народження Борис Антоненко, майстер спорту СРСР з шашок, якому цьогоріч  виповнилося 83 роки. Нажаль, через стан здоров'я сам Борис Сергійович не зміг бути присутнім на турнірі.

 

 

На змагання завітали 22 учасника, які представляли Яготин, Кагарлик, Київ, Ірпінь, Радомишль (Житомирська область), Миронівка, Обухів, Васильків та місцеві гравці з Ксаверівки, Гребінок, Барахт, Саливінок та Пологів.

Географія учасників турніру рік від року тільки шириться. Ось і цього разу вперше на турнір приїхали гравці з Києва та Житомирщини.

 

 

Суддею турніру була запрошена суддя національної категорії Надія Чижевська, яка і оголосила перед турніром, що змагання проводяться по швейцарській системі в 9 турів з однією партії, з регламентом часу по 12 хвилин на партію +2 секунди на хід.

 

 

Переможцями турніру стали:

І місце Віктор Коваленко (Київ)

ІІ місце Віталій Бахур (Ірпінь)

ІІІ місце Сергій Зборчий (Ірпінь)

 

 

Організаторами проведення турніру виступили сектор культури, туризму, молоді та спорту Гребінківської селищної ради (Бабенко В.В.) та Ксаверівський старостинський округ (Скорук Г.С.). Традиційно спонсором турніру став вихованець Бориса Сергійовича Леонід Дяченко.

Приємно відзначити, що такі турніри, як у Ксаверівці неабияк сприяють подальшому розвитку шашкового спорту на Київщині.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

21.07.2021

Васильківська РДА
Читати далі
Згорнути