В Погребах відкрито один з найбільших тенісних клубів України. фото

Кубку Девіса на Київщині - це реально. В Погребах відкрито один з найбільших тенісних клубів України

В Погребах Зазимської територіальної громади відкрито один із найбільших в Україні тенісних клубів. Про це повідомляє Броварська районна рада.

У офіційному відкритті взяв участь спортсмен-легенда українського та світового тенісу, 11 разовий переможець турнірів Асоціації тенісистів-професіоналів, капітан національної збірної України на Кубку Девіса Андрій Медведєв.

 

 

Розміри та якість будівлі та тренувальних полів дозволили заявити базу на матчі збірної України на Кубку Девіса. Головна команда країни вже встигла провести поєдинки проти збірної Ізраїлю.

Тренувальні поля бази чудової якості, на високому рівні і загальна інфраструктура клубу — роздягальні, душові.

Проєкт соціальний – батьки, які приводять дітей на тренування, зможуть відвідати кафе, йогу зал або тренажерний зал. У клубі можна проводити індивідуальні та командні тренування, а також орендувати корти для відкритих та закритих турнірів. Займатися тенісом можуть як дорослі, так і діти з чотирьох років.

На спортивній базі нинішні  умови дозволяють проводити змагання всеукраїнського масштабу. Щодо міжнародних турнірів, то лише для юнацьких та молодіжних змагань. Для дорослих форумів європейського та світового рівнів необхідно ще один, четвертий корт, будівництво якого в планах.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

16.03.2021

Броварська РДА
Читати далі
Згорнути