Кращі майстри ушу України завіали до Броварів за чемпіонським титулом

11–14 листопада на базі чудового броварського СК «Світлотехнік», що в Броварах відбулося свято спорту – XIV чемпіонат  України з ушу (таолу) серед дорослих, юніорів та юнаків.

За перемогу в різних розділах змагалися понад 90 спортсменів із 8 областей нашої держави. На превеликий жаль цього року були відсутні представники Маріуполя, які завжди були серед кращих. Нічого – пройде час і маріупольські майстри ушу знову стоятимуть на подіумах найпрестижніших змагань і турнірів України та світу. 

 

 

Найзворушливіший момент урочистого відкриття – бурхливі оплески, якими команди Київської, Дніпропетровської, Запорізької, Львівської, Одеської, Хмельницької та Харківської областей вітали спортсменів з Херсонської області, де українській війська визволяють наші території!

Таку молодь, таку країну, таке майбутнє неможливо перемогти!

У своєму вітальному слові на відкритті змагань Броварський міський голова Ігор Сапожко привітав учасників цього представницького турніру, відзначивши що всі учасники своєю присутністю наближають перемогу нашої країни, показують нашу незламність і волю українського народу, які не здолати нікому. Він вручив посвідчення майстрів спорту України з ушу кращим майстрам цього виду спорту, серед них – Марії Колісник і Наталії Семенцовій, представникам Броварської школи ушу.

В результаті запеклою боротьби загальнокомандну перемогу здобули господарі – вихованці Броварської школи ушу, які представляли Київську область. Вони здобули – 21 «золоту», 12 «срібних» та 9 «бронзових» нагород з великими відривом випередивши своїх головних конкурентів. Вони готувалися до цього відповідального турніру під керівництвом ЗТУ Андрія Коваля.

Командний залік:

1 місце - Київська область (21-12-9)

2 місце – Одеська область (10-12-7)

3 місце – Запорізька область  (5-6-3)

Чемпіонами України стали такі представники броварської ДЮСШ з ушу та єдиноборств (всі в різних видах):

Дорослі:

Колісник Олексій

Крисько Вячеслав

Крисько Аліна

Іванова Орина

Фещенко Данііл

Полторацька Яна

Юніори:

Шинкаренко Володимир

Ковалев Микита

 

Джерело: Портал "Броварський спорт"

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

16.11.2022

Читати далі
Згорнути