Кожна дитина стала переможницею учнівської ліги «Здорова Україна». Бучанський район

Понад 25 тисяч учнів закладів загальної середньої освіти семи районів Київщини беруть участь в пілотному обласному фізкультурно-оздоровчому проекті «Учнівська ліга «Здорова Україна». Сьогодні, 25 травня стартував фінальний, четвертий етап – «Вища ліга». Захід приймав Немішаївський фаховий коледж, що в селищі Немішаєве.

ФОТОРЕПОРТАЖ: Шукайте на фото себе

 

 

 

Мета. Проект впроваджується серед учнів п’ятих класів з метою мотивації школярів до здорового та активного способу життя і відбувається згідно з модельною навчальною програмою Нової української школи. Заходи в рамках Ліги не носять змагального характеру і відбуваються в форматі ігор. 

 

 

 

Оргкомітет. Справжньою синергією співпраці освіти і спорту на Київщині стала спільна робота над проектом «Учнівська ліга «Здорова Україна», який реалізовано Департаментом освіти і науки та Управлінням молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації, Київським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Київським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з місцевими органами управління освітою й закладами загальної середньої освіти області.

 

 

 

Чотири етапи Учнівської ліги. У семи районах Київщини відбулися перший, другий та третій етапи заходу. А тепер розпочався фінальний, четвертий етап – «Вища ліга». У 27-ми активностях «Ліги дружніх» взяли участь 17 000 учнів із 300 закладів загальної середньої освіти. У 18-ти активностях «Ліги сміливих» взяли участь 4 100 школярів, які представляли 72 заклади-партнери. А в «Першій лізі» виступало 4 008 п’ятикласників у складі 486 команд.

 

 

 

18 модулів модельної навчальної програми Нової української школи, які були задіяні в чотирьох етапах Учнівської ліги: Cool Games, баскетбол 3х3, волейбол, гандбол, дартс, дитяча легка атлетика, доджбол, корфбол, малюкбол, настільний теніс, панна, петанк, реґбі-5, рухливі ігри, флорбол, фрізбі, футбол, шашки.

 

 

Найактивніше ігри в рамках проєкту «Учнівська ліга «Здорова Україна» відбувалися на Білоцерківщині. Не відставали від колег у Бучанському, Броварському, Вишгородському та Обухівському районах. Також свою активність проявляли і школярі-спортовці Фастівського й Бориспільського регіонів.

 

 

ЧЕТВЕРТИЙ ЕТАП «ВИЩА ЛІГА»
Отже сьогодні, 25 травня, четвертий етап «Вища ліга» дебютував у першому районі Київщини – Бучанському.

 

 

Відзначимо, що захід проводиться протягом одного дня, в кожному з семи районів по черзі, по різних локаціях одночасно. Кількість ігрових модулів – від трьох до восьми. Які саме фізичні активності будуть задіяні, в кожному окремо взятому районі вирішують самостійно.

 

 

 

Згідно з програмою, захід розпочався з урочистого відкриття за участю високих гостей, оранізаторів Ліги, юних спортовців та їхніх вчителів. Продовжилося дійство традиційною руханкою, щоб розім’яти м’язи і вдихнути порцію кисню до всіх клітин тіла перед початком Ігор.

 

 

 

Пріоритетом в активностях школярі Бучанщини обрали такі модулі як малюкбол, доджбол, дитяча легка атлетика, петанк.

 

 

Як виглядали ігри Вищої ліги? Одна команда від територіальної громади району була представлена в одному модулі, шляхом жеребкування поділившись на групи. Переможці визначалися в обраних активностях. Ними стали абсолютно всі учасники Ліги. Незалежно від результатів всі учасники Вищої ліги отримали дипломи – відзнаку про участь.

 

 

 

Загалом сьогодні в іграх «Вищої ліги» взяли участь 197 учнів з 17 шкіл дев’яти територіальних громад Бучанського району.

 

 

 

На завершення Ігор Вищої ліги були підвені підсумки за модулями. Немішаєвську громаду як гостинних господарів заходу було нагороджено комплектом спортивного інвентарю – наборами футбольних, баскетбольних та волейбольних м’ячів. 

 

 

 

Оргкомітет відзначив вчителів фізичної культури - учасників ліги Почесними грамотами «За особистий внесок та активну участь в організації та проведенні обласних спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна» на території Київської області».
ФОТОРЕПОРТАЖ: Шукайте на фото себе

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

25.05.2023

Читати далі
Згорнути