Королева спорту. Особливі спортсмени визначали найкращих на Київщині

5 жовтня стадіон «Трудові резерви» в Білій Церкві став ареною для відкритого чемпіонату Київської області з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями слуху, зору та порушеннями розумового та фізичного розвитку.

 

 

Свою майстерність представляли легкоатлети з міст Бровари, Біла Церква, Тараща та представники Бучанської громади. Всього в змаганнях взяли участь понад 55 спортсменів.

 

 

На урочистому відкритті чемпіонату з привітальним словом до учасників звернулися почесні гості, які вшанували хвилиною мовчання загиблих на російсько-українській війні.

 

 

Згідно програми змагань в залежності від вікової групи та рівня ураження спортсмени змагалися в наступних спортивних дисциплінах:

  • Біг - 60 м, 100 м, 200 м  та 3000 м
  • Стрибки у довжину з розбігу
  • Стрибки у довжину з місця
  • Метання м’яча
  • Кожен учасник міг приймати участь не більше ніж у 3-х видах програми змагань.

 

 

Завдяки прекрасним погодним умовам та завдяки нашим мужнім Збройним силам України змагання стали можливими.

Після підведення підсумків було проведено урочисте нагородження переможців дипломами та медалями в кожному виду програми змагань. Без нагороди не залишилося жодного спортсмена.

 

 

«Вітаємо учасників та їх тренерів з високими результатами! Дякуємо кожному спортсмену за участь і наполегливість. Дякуємо кожному тренеру – Ірина Воловик, Віталій Головачов, Іван Пишняк, Анжела Стельмах, Сергій Стельмах, Раїса Лагутенко, Олексій Цілувальников, вихователям та тренерам Білоцерківської спеціальної школи №19 і всім причетним -  за кропітку самовіддану працю. Бажаємо, щоб з кожним днем тренуючись, ви в майбутньому досягали нових перемог. Бажаємо багато нових нагород, медалей і кубків!», - прокоментували в Київському регіональному центрі «Інваспорт», який традиційно є організатором таких змагань.

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

10.10.2023

Читати далі
Згорнути