Конференція з веслування на човнах «Дракон»

Конференція з веслування на човнах «Дракон»: підбиття підсумків та розвиток в 2018 році

2 грудня 2017 року в приміщення Дому футболу в місто Київ з’їхалася спортивна спільнота веслувальників з усієї України. А зібрала всіх разом важлива подія - всеукраїнська конференція з веслування на човнах «Дракон». Метою конференції було підбиття підсумків року, що минає та узгодження планів проведення спортивних заходів на рік 2018-й.

Отже, в конференції взяли участь представники всіх обласних федерацій і спортивних клубів та директори ДЮСШ. Головував на зборах президент федерації України з веслування на човнах «Дракон» Валерій Моргун. Також в в засіданні взаяли участь віце-президенти: Олександр Баканичев, Олег Кондес та Микола Будзинський.

Згідно порядку денного спочатку проаналізували досягнення федерації України з веслування на човнах «Дракон» протягом 2017 року.

Після обговорень подій минувших затвердили календарний план спортивних заходів України на 2018 рік. Вислухавши представників "Дракону" з різних регіонів, визначили, які змагання є пріоритетними та свою в них участь.

Обсудили і систему відбору збірної команди України з веслування на човнах «Дракон» до головних змагань сезону 2018 року.

Учасники конференції обговорили участь клубних команд у міжнародних змаганнях наступного року, а саме формування команд, вікові категорії тощо. А також порадилися щодо складу збірної команди України з веслування на човнах «Дракон» на 2018 рік.

Після визначення складу збірної затвердили і тренерський склад збірної команди з веслування на човнах «Дракон», в тому числі бригад.

Було обговорено розвиток веслування на човнах «Дракон» та впровадження навчальної програми для дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Наступним важливим питання постали антидопінгові правила та антидопінговий кодекс.

Робоча група виступила перед присутніми зі звітом щодо розвитку дитячо-юнацького спорту. Після звітування проаналізували роботу суддівської колегії у веслувальному спорті.

Під час конференції обговорили різноманітні питання щодо популяризації та розвитку веслування на човнах «Дракон» в Україні.

 

ВСЕ НОВИНИ ВЕСЛУВАННЯ НА ЧОВНАХ "ДРАКОН"

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

04.12.2017

Читати далі
Згорнути