Комбат дзю-дзюцу. Фото

“Комбат дзю-дзюцу - те , що існує між двох ударів”

4 лютого 2018 року у місті над Россю, у комплексі ДЮСШ “Богатир” відбувся ІІІ Відкритий особисто-командний чемпіонат Білої Церкви з Комбат Дзю-Дзюцу (бойове джиу-джитсу).

 

 

 

Організатором турніру є відділ з питань фізичної культури і спорту Білоцерківської міської ради, команда-господар білоцерківський Клуб бойових мистецтв “ЕВЕРЕСТ.”

Найкраще характеризує цей вид бойового мистецтва і відповідно характер змагань крилатий вислів “КОМБАТ ДЗЮ-ДЗЮЦУ- те , що існує між двох ударів”!

 

Базова школа ФКДДУ – це школа сформована на основі традиційної Північно-Японської сімейної школи бойового джиу-джитсу – комбат дзю-дзюцу, зародилася в Китаї як кланова школа професійних військових і разом з окремими її представниками потрапила до Півночі Японії, де і знайшла самобутній вид . Базовою зброєю цього клану був короткий меч та бойовий ніж.

 

 

На запрошення позмагатись відгукнулись представники різних направлень у бойових мистецтвах (бойове самбо, бойове джиу-джитсу,ушу-саньда, джиу-джитсу, панкратіон, мма ) із міста Фастів (СК “Тецушинкай джиу-джитсу” та СК “Каскад”), СК “Доброслав” (Фастівський район), СК “Квазар” (Маньківка Черкаської області), СК « Антей» (Рокитне) , СК «Будо» (Біла Церква), СК “Володар” (Володарка). На жаль, у зв’язку із епідемією грипа , багато команд не змогли прийняти участь у чемпіонаті , а ті що доїхали зменшились у кількісному складі. Але змагання відбулись!

 

 

Близько 140 справжніх українських лицарів та сильних духом дівчат, від наймолодших, роблячих перші кроки на шляху до майбутніх перемог, і до дорослих та вже досвідчених бійців, взяли участь у нашому спортивному святі! На відкритті змагань були присутні почесні гості: виконуюча повноваження начальника управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Катерина Литвиненко, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Валентина Коросько , директор ДЮСШ “Богатир” Валерій Падалець. З вітанням до учасників та гостей звернувся головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії Альберт Ашрафутдінов.

 

 

Дружня, святкова атмосфера залу сприяла спортсменам виявити характер та показати свій технічний арсенал під час запеклих сутичок. На кону стояли не тільки медалі у індивідуальному заліку, а й кубки за командні місця, які розподілились таким чином: ІІІ місце посіла команда СК” Доброслав” Фастівського району тренер Олег Чернишенко. ІІ місце виборола команда СК” Тецушинкай джиу-джитсу” (Фастів), тренер Заплава Олександр. І головний приз Кубок за І місце третій раз поспіль отримала команда СК “ЕВЕРЕСТ” (Біла Церква), тренер Ашрафутдінов Альберт. Команда-господар турніру зібрала загалом 29 нагород.

Найкращі з кращих, золоті медалісти: Марченко Максим, Антонов Глєб, Заліток Юрій, Пастухов Юрій, Сорока Андрій, Грищенко Владислав, Довгаль Ігор, Сирота Денис, Ігнатенко Владислав , Ігнатенко Денис.

Окрема подяка - турнір відбувся за підтримки відділу з питань фізичної культури і спорту Білоцерківської міської ради. Спрагу під час та після змагань вгамовували мінеральною водою, яку надала ТМ “Бон Буассон”.

Організатори та спортсмени щиро вдячні всім за підтримку! Незабаром інші старти, але цей турнір був знаковим перед чемпіонатом України по Комбат дзю-дзюцу, який планується у Білій Церкві в березні. 

 

За інформацією http://bc-sport.com.ua/

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

08.02.2018

м.Біла Церква
Читати далі
Згорнути