Командний ЧУ з багатоборств відібрав атлетів на Європу

8-9 червня в Луцьку відбувся командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих, юніорів та юнаків і командний чемпіонат України з багатоборств серед молоді. Ці змагання були одним з головних етапів відбору до збірної України на командний чемпіонат Європи (Суперліга), який столиця Волині прийматиме 6-7 липня, - повідомляє Федерація легкої атлетики України.

Головною метою змагань був відбір на командний чемпіонат Європи, а також виконання атлетами нормативів на юніорську та молодіжну континентальну першості.

Серед молоді (хлопці) перемогу святкували представники Київщини – Владислав Жирний (юніори, 6268) та Ярослав Богдан (молодь, 6899), але, на жаль, їхні результати до нормативів на головні старти сезони не дотягують. Богдан був найкращим у десятиборстві серед человіків U-23, а Жирний переміг у десятиборстві серед чоловіків U-20.

Срібним призером всеукраїнської першості став Володимир Андрощук.

Серед дівчат чемпіонкою України стала Валерія Мухоброд. Анастасія Кулик та Марія Слобода вибороли бронзові медалі.

У командному заліку команда Київської області посіла друге місце, поступившись сімома очками лише команді Дніпропетровщини.

ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ

Згідно з критеріями відбору, до збірної України для участі в командному чемпіонаті Європи потрапляють і у чоловіків, і у жінок переможці командного чемпіонату України, а також ще по три атлети – за рейтингом.  Втім, результати для рейтингу враховуються з початку року до 26 червня, отож у інших багатоборців час втрутитися у розподіл путівок ще є.