командний чемпіонат України з велоспорту в олімпійських видах, Кропивницький. фото

Командний чемпіонат України в олімпійських видах: 17 золотих та 15 срібних медалей у доробку велосипедистів Київщини

В Кропивницькому завершився командний чемпіонат України з велоспорту в олімпійських видах.
Збірна команда Київської області, вихованці велошколи «Промінь» достойно виступили на перегонах і загалом вибороли 17 золотих та 15 срібних медалей всеукраїнської першості.

Зокрема, шість золотих медалей привезли до Вишгороду вихованці велосипедної секції, які виступали у складі збірної. Максим Лагута виграв групову гонку та зайняв друге місце в першому етапі критеріума. Володимир Федяеєв, Максим Лагута та Іван Міліцкіс вибороли золоті медалі в індивідуальній та груповій гонках .

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/