Команда Київщини – володарка Кубка України з пішохідного туризму в приміщенні

За право володіння Кубком України з пішохідного туризму в приміщенні та взяти участь у відкритих змаганнях Київської області з пішохідного туризму "Меморіал пам'яті Анатолія Федорчука" 25-26 березня до Борисполя завітали понад 100 спортсменів з Київської, Чернігівської, Миколаївської, Житомирської, Черкаської, Дніпропетровської, Сумської та Полтавської областей.

 

 

Першого змагального дня учасники вийшли на особисто-командну смугу перешкод ІІ класу, у другий день - відбулася командна дистанція, смуга перешкод ІІІ класу.

 

 

Володарем Кубку України та переможцями обласних змагань з пішохідного туризму в приміщенні стала команда Київської області. Чернігівщина посіла друге місце, відповідно бронзовим призером турніру стали туристи Миколаївської області.

 

 

«Змагання проводилися з дотриманням чітких вимог  правил безпеки у воєнний час. Дякуємо нашим ЗСУ за наш захист та безпечне проведення змагань. Дякуємо всім, хто долучився до такого масштабного заходу, - коментує керівник Бориспільського центру туризму та краєзнавства Тетяна Рахуба. - Щиро вітаємо усіх учасників змагань, які натренували свої команди, знайшли час, фінанси для участі у змаганнях, тим самим підтримавши своїх вихованців у такий складний час. Адже ці діти - сильне майбутнє України, наше з вами майбутнє!»

Відкриті змагання Київської області з пішохідного туризму «Меморіал пам'яті Анатолія Федорчука», проведені Бориспільським центром туризму та краєзнавства, відбулися за підтримки Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації.

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

29.03.2023

Читати далі
Згорнути