чемпіонат України з боксу, Львів

Команда Київщини утримує лідируючі позиції та має кращого боксера чемпіонату

З 13 по 19 листопада 2017 року у місті Львів відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків.

На змаганнях команда Київщини вибороли одну золоту, срібну та бронзову нагороди і в загально заліку посіла четверте загальнокомандне місце.

Чемпіоном у вазі 69 кг став Ярослав Самофалов під тренерством Олександра Поліщука та Віктора Чубова (Бровари). Срібним призером став Андрій Терегеря у вазі 75 кг. Тренерами Андрія є Ігор Цвітненко та Сергій Терегеря. (Бровари). У вазі 52 кг бронзу виборов Ігор Сопінській з тренерами Олександром Поліщуком та Сергієм Кінашем (Бровари).

Організаційний комітет чемпіонату та головна суддівська колегія визнала "Кращим боксером турніру" нашого земляка Ярослава Самофалова.

Київська обласна федерація боксу щиро вітає спортсменів, тренерів, батьків, функціонерів та усіх тих, хто підтримує та розвиває бокс на Київщині з високим результатом!

Любіть спорт, займайтесь спортом, тому що спорт – це життя!