Кубок України з керлінгу серед спортсменів з порушенням слуху. Фото

Команда Київщини - призер Кубку України з керлінгу

В Києві, на льодовій арені ТРЦ  «Космополіт» нещодавно відбулися ігри на Кубок України з керлінгу серед спортсменів з порушенням слуху.

Ці змагання стали останніми для остаточної комплектації збірної команди України – жіночої і чоловічої команд,  що братимуть участь у Зимових дефлімпійських іграх- 2019 (12 - 21 грудня).

Атмосфера та боротьба за призові місця були надзвичайно високими та відповідальними. На Зимових  дефлімпійських іграх наші спортсмени змагатимуться вперше. Тому боротьба загострювалась на кожному етапі, у кожній зустрічі.

 

 

Чоловічий турнір

За володіння Кубком боролися шість чоловічних команд, які були розподілені на дві підгрупи: команда Київської області виступала в підгрупі «А» разом з командами Київ-1 та Львівська область-3.

У груповому турнірі команда Київщини виборола 1 місце, обігравши Київ-1 з рахунком  9:6 та Львівська обл. з рахунком 6:1. У півфіналі наша команда програла команді Київ-2 з рахунком 5:6. У фінальних іграх за 3-4 місце наша команда виграла уЛьвівщини з рахунком 7:2. В результат команда Київської області виборює бронзову нагороду.

Склад команди Київщини: Повх М., Припіяло С, , Яцев׳юк В., Ємцев А., Давидюк С.

Жіночий турнір

У жіночому турнірі було представлено п’ять команд, які виступали по коловій системі. Наша команда невдало розпочала турнір – три поразки поспіль. Теоретично для виходу у півфінал потрібна була тільки перемога у грі з упертою командою з Одеси. Для цього у команді були зроблені  тактичні перестановки. В дуже важкій, впертій боротьбі наша команда виборола перемогу з рахунком 8:1.

У стиковій грі за 1-4 місце Київська область виборола перемогу у команди Львівщини з рахунком 6:5. Зауважимо, що у команді Львівської області всі гравці - члени Національної збірної України. У цій грі наші спортсменки виложились повністю. Після перемоги була ціла буря емоцій.

У фіналі проти команди Київ-1 (які у минулому були членами збірної України), наші дівчата, віддаючи всі  фізичні та психологічні сили у попередній зустрічі, не змогли зібратись та дати бій. Київщина поступилася команді Київ-1 та виборола ІІ місце.

Склад команди Київщини: Опря М., Стасюк О., Галінська О., Куралова Н. Тренер Максим Сотніков.

 

 

Прес-центр «Інваспорт»

   

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

15.11.2019

Читати далі
Згорнути