Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА. Фото

Команда Київщини - чемпіон України зі змішаних єдиноборств ММА

Завершився чемпіонат України серед дорослих зі змішаних єдиноборств ММА, який з 4 по 7 квітня приймала Буча.

Завдяки успішним виступам збірна команда Київської області посіла перше загальнокомандне місце. Другою стала Харківська область, а на третьому місці опинився Київ.

Результати індивідуальних виступів спорстменів Київщини згодом на нашому сайті.

 

 

Всеукраїнська першість України зі змішаних єдиноборств стала головною подією року всеукраїнського масштабу. Адже кращі спортсмени зі всіх областей України змагалися за звання Чемпіона України. Переможці представлятимуть країну на міжнародній арені в складі збірної команди України.

 

Анжеліка Макєєва, Тетяна Басараб

Своїми враженнями від проведених власноруч змагань ділиться Анжеліка Макєєва, голова осередку ММА Київської області у National MMA Federation of Ukraine:

Хотіла б підвести підсумки чемпіонату України серед дорослих зі змішаних єдиноборств ММА. Я і моя команда за 2018-2019 роки організували і провели чотири найсильніших всеукраїнських турніри з ММА:

• Кубок Центру - лютий 2018 роки

• Кубок України серед дорослих

• чемпіонат України серед юніорів та молоді - лютий 2019 року

• і минулого тижня - чемпіонат України серед дорослих.

 

 

Останній турнір став для нас найскладнішим, тому що відповідно до нових світових правил необхідно було проводити бої в октагонах. Турнір проводився протягом чотирьох днів: 1 день - мандатна комісія; 2-3 дні-попередні поєдинки до півфіналів; 4 день - фінали і від'їзд команд. А також багато супутніх чинників організаційного характеру.

Все ж чемпіонат України серед дорослих з ММА став найвдалішим, видовищним і яскравим подією в нашій Федерації.

Фінали чемпіонату України відбувалися, як завжди, барвисто! Я була приємно здивована і рада присутності почесних гостей, представників Міністерства молоді та спорту, Верховної Ради, спортивних федерацій та провідних спортсменів України.

 

 

Хочу подякувати моїй команді, кожного, хто брав участь в організації та підготовці турніру, підтримував морально і фізично, всіх тих, хто приїхав для участі, суддівство і всіх причетних. Я ціную кожного, і щаслива, що мене оточують чудові, чуйні, добрі, щирі і справжні люди.

Величезна подяка традиційно вже це нашому незмінному Генеральному партнеру - компанії «Орлан Інвест Груп», в особі Антон Мирончук та його команді професіоналів! Завдяки Антону Анатолійовичу, Київська область ставати регіоном, де проводяться турніри вищого рівня - категорії «А»; регіоном, куди з'їжджаються найсильніші і знамениті спортсмени з усієї України! Його вклад в розвиток спорту на Всеукраїнському рівні залишиться в історії спортивного світу нашої країни!

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

11.04.2019

м.Буча
Читати далі
Згорнути