Турнір з боксу пам'яті Бориса Андрєєва. Фото

Команда Ігоря Цвітненка виборює 6 медалей з 7 можливих

З 17 по 23 грудня у Харкові на базі спортивного комплексу "ХТЗ" відбувся всеукраїнський майстерський турнір з боксу серед молоді пам’яті заслуженого тренера України з боксу Бориса Андрєєва.

 

 

У турнірі прийняло участь близько 100 учасників з усіх регіонів України. Команда Київщини під керівництвом старшого тренера збірної команди області серед молоді Ігоря Цвітненка виборює шість медалей з семи можливих - три золоті та три срібні медалі.

 

 

ЗОЛОТО

56 кг. Олег Лагута. Бровари-Васильків. Тренери С. Катаєв, О. Джунківський

64 кг. Ельвін Алієв. Бровари-Обухів. Тренери І. Цвітненко, Г. Косумов

75 кг. Данило Мещерін. Бровари-Біла Церква. Тренери І. Цвітненко, О. Жибарєв

СРІБЛО

49 кг. Павло Павлов. Бровари. Тренери Н. Рускіх, І. Цвитненко

52 кг. Алі Дагли. Тренери Шеріфов, І. Цвітненко

81 кг. Руслан Шаповалов. Тренери Сидоренко, І. Цвітненко

Ілля Щучкін у ваговій категорії 56 кг виборов п’яте місце, поступившись місцевому боксеру у дуже напруженому та видовищному поєдинку.

 

 

Київська обласна Федерація Боксу вітає наших чемпіонів та медалістів турніру, тренерів, батьків та усю спортивну Київщину з високими нагородами: «Бажаємо вам, шановні наші боксери та тренери тримати й надалі так високо підняту планку. Усім добра, міцного здоров'я і, звичайно, перемог!»

Інфодовідка

 

 

Борис Андрєєв (1918-1997) - радянський боксер і тренер з боксу. Заслужений тренер України. Учасник другої світової війни.

Народився в 1918 році в Харкові.

У 1959 році пішов у відставку з ВМФ СРСР та почав займатися тренерською діяльністю. Борис Костянтинович не раз був тренером-консультантом збірної Радянського Союзу з боксу. З 1959 року по 1997 рік працював тренером з боксу на стадіоні ХТЗ. У 1967 році Борису Андрєєву було присвоєно звання Заслуженого тренера України. Помер в Харкові в 1997 році.

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

28.12.2018

Читати далі
Згорнути