«Колос (Ковалівка) обігрує київське Динамо. Фото

«Колос» (Ковалівка) сенсаційно обігрує київське «Динамо»

Клубний товариський матч відбувався вчора на стадіоні імені Валерія Лобановського між столичним «Динамо» та дебютантом Прем’єр-ліги, командою «Колос» (Ковалівка). 3:1 - такою перемогою над українським грандом завершила літню підготовку команда Васильківського району Київщини.

«Динамо» (Київ) – «Колос» (Ковалівка) – 1:3 (0:0)

Товариський матч. Літнє міжсезоння. 21 липня. 16:00. Київ. «Динамо» ім. Валерія Лобановського. 1500 глядачів.

«Динамо»: Бойко (Бущан, 46), Сидорчук (Вербич, 73), Шепелєв, Де Пена, Миколенко, Караваєв (Цітіашвілі, 75), Бурда, Буяльський, Беседін, Кадар, Кедзьора.

Запасні: Попов, Кадірі, Гармаш, Шабанов, Русин.

Головний тренер: Олександр Хацкевич.

«Колос»: Волинець (Якшов, 46), Зозуля, Гавриш, Максименко, Чорноморець, Задоя (ГНП, 46), Мілько (Кизилатеш, 79), Демченко (Костишин, 46), Ільїн (ГНП, 79), Смирний (Морозко, 46), Лисенко (Нехтій, 46).

Головний тренер: Руслан Костишин.

Голи: Бесєдін, 58 – Гавриш, 55 – пен., Нехтій, 75, Чорноморець, 90+1.

Вилучення: Бурда, 90+1.

ВІДЕО: ТМ. «Динамо» – «Колос» – 1:3. Огляд матчу

Перша 45-хвилинка пройшла без забитих м’ячів та гольових моментів. Наприкінці тайму варто відзначити удар Беседіна, коли м’яч влучив у стійку, - повідомляє ФК «Колос».

На початку другого тайму нашій команді вдалась класна атака – Морозко знайшов у штрафному майданчику Зозулю, проти якого сфолив захисник «Динамо». Пенальті чітко реалізував Гавриш – 0:1.

Відповідь киян не змусила себе довго чекати і вже через три хвилини атаку правим флангом на дальній стійці замкнув Бесєдін. Яшков допомогти своїй команді в цьому епізоді був безсилий – 1:1.

На 68-й хвилині позиційна помилка в обороні «Динамо» та чудовий пас Ільїна дозволили Костишину та Морозко вийти вдвох проти Бущана. Денис зіграв в цьому епізоді як досвідчений майстер та віддав передачу на Євгена, якому залишалось лише влучити у порожній кут воріт… Нажаль, реалізувати цю супернагоду не вдалось, півзахисник «Колосу» пробив повз ворота. Але вже за 7 хвилин ковалівці таки знову вийшли вперед. Чудовий пас з правого флангу і не менш чудове завершення Нехтія змусили аплодувати навіть «динамівських» уболівальників – 1:2.

Вже у компенсований арбітром час Бурда ціною червоної картки зупинив вихід сам на сам Нехтія. Жирну крапку у матчі поставив Чорноморець, який реалізував цей штрафний красенем ударом метрів з 30-ти. Чудове завершення зборів, нічого не скажеш.

«Добре, що вдалося виграти. Приємно закінчувати збори на такій ноті. Звісно, було важко. Але ми виграли перший тайм. Другий тайм був кращий. Мені пощастило, що я так вдарив. Коли на тренуваннях ми відпрацьовуємо, то в мене досить непогано виходить пробивати з дальньої дистанції. Ось і в грі тренер запропонував вдарити – і в мене вийшло. Вітаю всю команду з перемогою!, - розповідає в післяматчевому коментарі футболіст ковалівського «Колосу» Олександр Чорноморець.

Чекаємо уболівальників у вівторок, 30 липня о 19:00 на «Оболонь Арені» на перший офіційний матч сезону – ФК «Колос» зіграє проти «Маріуполя».