"Класики" Київщини виборюють медалі Меморіалу Станіслава Коваля

17-19 травня в Березному на Рівненщині відбувався всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Станіслава Коваля.

12 вихованців Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту представляли Київщину на цьому турнірі. Підтвердивши свій високий клас та майстерність вихованці тренерів Віктор Лозового, Іраклія Ломтадзе иа Григорія Житовоза здобули вісім нагород.

Перше місце вибороли Владислав Куркурін (в/к 45 кг), Олексій Нікольський (60 кг), Олександр Яковлев (51кг) та Микита Алексеєв (80 кг).

Срібним призером став Максим Аветісян (92 кг). А бронзову нагороду здобули Максим Щербаков (71 кг), Роман Погребний (92 кг) та Олександр Саюшкін (110 кг).

Змагання були відбірковими до чемпіонату світу серед кадетів. До складу збірної команди України, яка буде готуватись до світової першості, увійшли ліцеїсти Куркурін В., Нікольський О., Яковлев О., Алексєєв М.