Чемпіонат Київської області з подолання перешкод, Лісники. Фото

Кінний спорт. Чемпіонат Київської області з подолання перешкод

Минулого вікенду, а саме 6–8 листопада у КСК «Equides Cup», що базується в селі Лісники на Київщині, відбувся чемпіонат Київської області з подолання перешкод серед дітей, юнаків та юніорів.

У маршрутах серед юнаків в особистій першості (III категорія Юнаки (J)-B) перемогу здобули Анна Мішель Лихацька та Крістал Скай 11, отримавши найменшу суму штрафних очок. Спортсменка представляє КСК «Equides Club».

Друге місце посіли Єлизавета Ткачук та Май Леді 13 з КСК «Молода країна».

Бронзовими призерами стали Дмитро Тітов та Кейптаун 11, представники КСК «Equides Club». Вершники протягом трьох днів долали перешкоди висотою 120, 125 та 130 см Гран-Прі.

У маршрутах серед юнаків в особистій першості (IV категорія Юнаки (J)-A) золоту нагороду отримали Марія Авдєєва та Леонардо Да Вінчі 08 (КСК «Equides Club»), пройшовши маршрут Гран-Прі 140 см з найкращим часом.

Срібними призерами стали Дарина Ярмола та Златогор 10, які відстали від суперників всього на 0.5 секунди, але отримали 4 штрафних очка.

Третіми прийшли до фінішу Анна Мішель Лихацька та Ланселот 05 (КСК «Equides Club»), четвертими – Ілля Тищенко та Форсаж (КСК «Flying Horses School»), п’ятими – Євген Коншин та Інфернейп 08 (КСК «Equides Club»), шостими – Тимофій Тищенко та Кураж (КСК «Flying Horses School»).

Головний суддя змагань – Катерина Цулун (Katherina Tsulun)