Кікбоксинг. Повітряні тривоги, допомога для ЗСУ та свято спорту

В суботу, 11 листопада, у Броварах тривало свято спорту – Відкритий чемпіонат міста Бровари з кікбоксінгу WAKO в розділах кік-лайт, лайт-контакт, поінт-файтінг, фул-контак, лоу-кік та К-1.

Вік учасників – від 7 до 40 років. На турнірі за перемогу у різних видах кікбоксінгу, вікових групах і вагових категоріях боролися 370 учасників з 27 спортивних клубів не тільки Київщини, а й з інших регіонів України – Житомирської, Чернігівської, Хмельницької, Одеської областей та міста Києва.

 

 

На початку змагань відбулася урочиста церемонія відкриття, на яку завітали поважні гості: начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков, директор ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради Сергій Кульчицький, БФ «Юнайдет24.Броварщина» Яна Івасик, голова Київської обласної федерації кікбоксингу WAKO Андрій Кімейчук та головний організатор турніру, президент Броварської міської федерації кікбоксингу WAKO Денис Вольський. В своїх виступах вони привітали спортсменів та побажали вдалих стартів та гарних результатів.

 

 

Також гостям цього спортивного свята свою майстерність продемонстрували вихованці творчого колективу студія танцю «Crystal Dance».

Броварську громаду представляли кращі вихованці спортивного клубу єдиноборств «Атлет» (ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради).

 

 

Незважаючи на ранкові бомбардування та затяжну тривогу, яка тривала майже чотири години, в зв’язку з чим змагання призупинялися, завдяки терпінню тренерів, учасників та професійної роботи суддівської бригади, турнір відбувся на рівні. 

На щастя того дня більше ворог не турбував Україну і повітряних тривог вжене було, що дало змогу організатором завершити змагання вчасно.

Під час проведення змагань відбувся збір коштів на потреби ЗСУ – вдалося зібрати 41 тисячу 500 гривень.

 

 

Всі учасники  продемонстрували гарну підготовку, бійцівський характер і «волю до перемогу». Може й не все в деяких і виходило, але бажання перемогти «часом просто «зашкалювало», тому боротьба була гострою і безкомпромісною.

 

 

От і прийшов час підбивати підсумку – в результаті запеклої боротьби на рингу і татамі переможцями в загальнокомандному заліку стали (шість кращих команд турніру):

  • СК РФК (Радомишль, Житомирська область)
  • СК «Десантник» (Борщагівка, Київ)
  • СК «Бойова жаба» (Ірпень, Київська область)
  • СК «Lock & Load» (Київ)
  • СК «Атлант» (Вишневе, Київська область)
  • СК «Атлет» (ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради)

Серед областей впевнену перемогу здобули спортсмени Київщини.

Вихованці броварського СК «Атлет» з цілого ряду об’єктивних та суб’єктивних причин цього разу виступили гірше за свої можливості. Все рівно хочеться відмітити –  Божко Дмитра (15 років, 60кг К1, 1 місце),  Фролова Єгора (13 років, 52кг, К1 – 1 місце) та інших спортсменів, які зуміли налаштуватися на боротьбу і показати гарний результат.

Організували та провели турнір Броварська міська федерація кікбоксінгу WAKO (президент Денис Вольський, головний тренер федерації – Сергій Вольський) та відділ фізичної культури та спорту Броварської міської ради.

 

 

Джерело: Портал "Броварський спорт"

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

13.11.2023

Читати далі
Згорнути