Міжнародний турнір з кікбоксингу, Словаччина. Фото

Кікбоксери Київщини виграють міжнародний турнір «Slovak Open»

Команда Lock & Load Fight (Київська область, Вишгородська Федерація кікбоксингу WAKO) під керівництвом Павла Замятіна повертається з міжнародного турніру з кікбоксингу WAKO «Slovak Open».

 

 

21-23 лютого в Братиславі (Словацька Республіка) відбувалися традиційні змагання з кікбоксингу. Україну представляли семеро спортсменів, які виступали в татамі-дисциплінах. Цього разу хлопцям вдалося вибороли 5 золотих, 3 срібних і 6 бронзових комплектів нагород. Всього в турнірі брав участь 91 клуб з 12 країн. Категорія турніру В - а це значить, що він стоїть на одному рівні за статусом з Кубком Європи.

Тренер команди Павло Замятін прокоментував виступ так:

«Ми вже не вперше беремо участь в цьому турнірі. Я, як і багато колег з європейських клубів, вважаємо, що він є хорошим майданчиком при підготовці до найбільших міжнародних стартів. Рівень спортсменів і поєдинків за якістю тут ідентичний Кубків Європи та світу. Тут немає поділу на рівні, всі атлети виступають за елітним категоріям. Результатом своєї команди я задоволений, але немає межі досконалості, будуть проведені коригування в тренувальному процесі. Це вже третій міжнародний виїзд в 2020 році, до цього ми боксували в Італії і Греції, попереду ще Кубки світу та престижні європейські змагання ».

Нагадаємо, що вже на цьому тижні відбудеться чемпіонат Київської області з кікбоксингу WAKO, за результатами якого буде проведено відбір до національної збірної на майбутній сезон.

 

 

Ульяна Машкова

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

25.02.2020

Читати далі
Згорнути