Кубок Європи-2020 з кікбоксингу ВАКО, Італія. Фото

Кікбоксери Київщини везуть з Італії Кубок Європи-2020

Збірна України в складі 35 спортсменів та шести тренерів повертається додому з італійського Конельяно, де відбувався перший Кубок Європи-2020 з кікбоксингу ВАКО. Всього в турнірі "Golden Glove" брало участь 730 спортсменів з 16 країн.

 

 

Змагання відбувалися протягом двох днів. В суботу виявляли найсильніших в розділах лайт-контакт, кік-лайт і до-1, а неділя повністю була присвячена наймасовішій дисципліні кікбоксингу – поінт-файтингу.

Традиційно на Кубку проводиться Combat Zone - турнір найсильнішої двадцятки поінт-файтерів, яка відбирається організаторами з урахуванням світового рейтингу. Цього року було запрошено трьох спортсменів української команди, серед яких і представник Київщини  Павло Замятін. Це, безумовно, свідчить про зростання статусу українських атлетів.

 

 

Що стосується результатів, то на цьому турнірі бійці виступали з урахуванням своєї кваліфікації - чорні пояси і кольорові пояси (новачки, які провели не більше 5 боїв в кар'єрі).

У скарбничці збірної України в розділі майстрів - 11 золотих, 14 срібних, 18 бронзових медалей!

Кращими стали спортсмени Київської області Павло Замятін (кік-лайт дорослі) та Аліна Мартинюк (к-1 дорослі).

У загальнокомандному медальному заліку команда України виборола четверте місце. Відмінний результат, враховуючи, що більшість спортсменів - діти, для яких це був перший міжнародний досвід.

Тренери плідно попрацювали, виявили нові тенденції в татамі-дисциплінах на майбутній сезон і позначили подальший план роботи.

Попереду Кубок Європи в Хорватії, чемпіонат України серед дітей, кадетів і юніорів, етапи Світової Серії і ще безліч турнірів, тому часу на відпочинок не буде, адже сезон тільки починається.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

21.01.2020

Читати далі
Згорнути