Чемпіонат світу з кікбоксингу, Італія. Фото

Кікбоксери Київщини у складі збірної України увійшли до топ-10

Спортсменки Київської області з кікбоксингу ВАКО поповнили скарбничку спортивних досягнень нашого регіону медалями світової першості.

Молодіжний чемпіонат світу з кікбоксингу відбувався з 16 по 24 вересня в Лідо ді Єзоло (Італія).

Аліна Мартинюк в розділі К-1 здобула чемпіонський титул. Аліна є вихованкою клубу "СТАФФ" та тренера Антона Артюха.

Анастасія Ткачук, вихованка клубу "Атлант" та тренера Вадима Найчука, в розділі К-1 виборола бронзову нагороду.

Чемпіонка світу Аліна Мартинюк

В запеклих боях між представниками 67 країн поміж понад 2,3 тисяч учасників були й українці, яким вдалося дістатися «призових» стадій турніру. У підсумку «синьо-жовті» здобули 23 нагороди. А у загальнокомандному заліку Україна увійшла до топ-10, посівши дев’яту позицію.