міжнародний чемпіонат з фулл контакт карате, Прага. фото

Каратисти Київщини перемагають на «Fullcontact karate Praga open»

19 лютого в Празі (Чехія) відбувся чемпіонат європейського рівня «Fullcontact karate Praga open», на який завітали учасники у складі 62 спортивних організацій з 20 країн світу.

 

 

Київську область представляли спортсмени клубу «Спартанець» та Калинівської ДЮСШ, яка об'єднує у собі Калинівську та Зазимську громади.

У категорії до 18 років серед юніорів та вазі понад 75 кг дві дострокові перемоги святкував Мирослав Омельченко, в результаті чого посів перше місце.

Золото здобув також Денис Ладошкин, виступаючи серед молоді до 20 років у категорії до 80 кг.

 

 

Володарями срібних нагород стали Надія Дуденко та тренер Сергій Опенько, які  та випробували себе на міжнародній арені у віковій категорії понад 35 кроків, змагаючись з представниками Чехії, Хорватії та Німеччини.

 

 

«Відзначу молодих, амбіційних голів новоутворених Калинівської та Зазимської громад Віталія Крупенка та Вадима Булкота, які розуміють важливість розвитку спорту в селах. У ввірених їм громад будуються спортивні майданчики, відновлюються спортивні комплекси, вкладаються кошти в спортсменів,  завдяки чому в секції приходить все більше дітей з мріями реалізувати себе у спорті та бути сильними і здоровими», - коментує Сергій Опенько, який зкоерма очолює Калинівську ДЮСШ.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.02.2022

Читати далі
Згорнути