Каратеки Київщини здобули шість путівок на Євро-2024

Чемпіонат України серед дорослих, юніорів та юніорок з кіокушинкай карате 23-24 березня приймав Львів.

Це були відбіркові змагання на Євро-2024, яке 24-25 травня прийматиме Валенсія (Іспанія). Загалом розігрувалось 20 путівок. Також тривав відбір серед юніорів.

 

 

В результаті збірна Київської області, до якої увійшли представники Калинівки, Броварів, Фастова, Бучі та Вишгороду, посіла друге командне та зарезервувала шість місць до лав дорослої національної команди для участі в чемпіонаті Європи.

Відзначимо, що більшість спортсменів в дорослій збірній України представляє саме Київська область та допомагає Київ.

 

 

Результати СК «Самурай», Київська обласна ДЮСШ (тренер Олександр Горбик):

Серед дорослих:

Золото - Коваленко Вікторія, член збірної (Бровари)

Срібло - Порошина Ярослава, член збірної (Бровари)

«Дівчата провели чудові поєдинки та вибороли місця в збірній на ЧЄ. Також відзначу інших учасників:

Сірик Андрій поступився одному з найсильніших в категорії в гарному поєдинку;

Бембель Дрогоман Аня впевнено виграла перші бої проте за вихід у фінал пропустила удар в голову і, виграючи бій, не пройшла далі;

Кукса Олексій після 4 років без карате повернувся одразу на ЧУ і провів просто прекрасні поєдинки з найсильнішими бійцями, показав чудеса витривалості та сили волі. Справжній самурай!

Всім учасникам від мене повага та осу! Молодці!», - коментує тренер Олександр Горбик.

 

 

Результати СК «Спартанець», Калинівська ДЮСШ (тренер Сергій Опенько)

Серед дорослих:

Бронза - Ладошкин Денис, резерв збірної (Калинівська ДЮСШ)

Бронза - Омельченко Мирослав, резерв збірної (Калинівська ДЮСШ)

Нестеренко Анастасія, перший номер збірної (не виступала через травму, проходить реабілітацію, але включен до лав збірної)  

Серед кадетів маємо наступні результати:

Срібло - Кармазін Георгій (Калинівська ДЮСШ)

 

 

Вихованці Ірини Петренко, Ірпінь:

Серед дорослих:

Золото - Сергієнко Ілля, член збірної (Вишгород)

Срібло - Неграй Анастасія, член збірної (Буча)

Бронза - Деркач Єлизавета, резерв збірної (Буча)

Серед кадетів:

Бронза - Бограч Тимур (Буча)

Золото - Ощепкова Мілана (Буча)

 

 

Вихованці Олександра Андрієнка, Фастів:

Золото - Чехович Сергій, член збірної (Фастів) 

Бронза - Шуляренко Андрій, резерв збірної (Фастів)

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

26.03.2024

Читати далі
Згорнути