Чемпіонат ДЮСШ «Юність» з пляжного волейболу. Фото

Карантин - не завада: у Білій Церкві відбувся відкритий чемпіонат ДЮСШ «Юність» з пляжного волейболу

З 29 жовтня по 1 листопада у спортивному комплексі ДЮСШ «Юність» відбулися змагання відкритого чемпіонату ДЮСШ «Юність» з пляжного волейболу в закритому приміщенні серед юнаків та дівчат 2005 року народження та молодших. Змагання проводилися за підтримки відділення Національного Олімпійського комітету України в Київській області.

До Білої Церкви завітали 11 команд ДЮСШ «Юність» та три команди Білоцерківського району. Діти чудово грали. На жаль, змагання відбулися без глядачів.

 

 

Звання Чемпіона виборола команда в складі Анастасії Гопайнич та Ярослави Гончарук. Срібні нагороди отримала команда Дарини Степури та Дарини Осаволюк. Бронзові медалі виграла команда Даліли Силяви та Ангеліни Глазер. Переможці та призери – учні відділення волейболу ДЮСШ «Юність».

 

 

По завершенню матчів всі учасники змагань отримали нагороди та цінні призи відділення НОКу України в Київській області. Нагороди вручали Володимир Корнієнко – директор ДЮСШ «Юність», заступник голови відділення Національного Олімпійського комітету України в Київській області та Тетяна Корчагіна, старший тренер-викладач відділення волейболу ДЮСШ «Юність».

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

03.11.2020

м.Біла Церква
Читати далі
Згорнути